Zobacz więcej Akcesoria do wiercenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiercenia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt wiertarski samozaciskowy Erbauer 3/8''

Uchwyt wiertarski samozaciskowy Erbauer 3/8''

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt wiertarski służy do trzymania wiertła zamocowanego do wiertarki udarowej. Jako element poddawany najczęstszej eksploatacji ważne jest, by był wykonany z trwałego materiału. Prezentowany produkt stworzony został z metalu cechującego się wysokim stopniem wytrzymałości. Sprawdź również inne modele uchwytów z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Prezentowany uchwyt samozaciskowy stanowi akcesorium do większości dostępnych w sprzedaży modeli wiertarek udarowych. Jest to element, który przytwierdzany do głowicy za pomocą specjalnego wkrętu, pozostaje stabilny i rzadko dochodzi do jego poluzowania nawet podczas intensywnego użytkowania. Produkt ten został wykonany z trwałego metalu. Duża wytrzymałość materiału to cecha tym przydatniejsza, iż uchwyt wiertła jest jednym z najczęściej eksploatowanych części maszyny oraz to na niego działają największe obciążenia. Dostępny w tym miejscu uchwyt posłuży w Twoim warsztacie przez długi czas. W szerokiej ofercie naszych sklepów znajdziesz także inne rodzaje tego typu akcesoriów oraz inne części wymienne do wiertarek i młotów udarowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaErbauer
     Liczba sztuk1
     MateriałMetal
     Typ uchwytu wiertarskiegoSamozaciskowy
     Rozmiar uchwytu wiertarskiego3/8"
     Długość (cm)14cm
     Waga produktu280g
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu3663602805526