Zobacz więcej Akcesoria do wiercenia

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Akcesoria do wiercenia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uchwyt wierteł Erbauer kątowy 10 mm
Strzałka w prawo

Uchwyt wierteł Erbauer kątowy 10 mm

138
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uchwyt wierteł Erbauer kątowy pomoże Ci w pracach remontowych. Możesz na nim umieścić wiertła. Dzięki temu wykonasz wszystko to, co sobie zaplanowałeś. Każdy Twój projekt – nawet ten najbardziej skomplikowany – stanie się prostszy. Uchwyt pomoże Ci dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Produkt został wykonany z najwyższej jakości metalu.

   Cechy i zalety

    Uchwyt wierteł Erbauer kątowy 10 mm to narzędzie niezbędne w Twoim warsztacie. Jest to produkt niezwykle praktyczny i trwały. Został wykonany z najwyższej jakości metalu. Dzięki temu jest bardzo wytrzymały. Pomoże Ci on wywiercić dziury nawet w trudno dostępnych miejscach. Kątowy uchwyt umożliwi Ci wygodną pracę w każdych warunkach. Od teraz będziesz mógł wygodnie i sprawnie wywiercić dziurę w dowolnym miejscu. Uchwyt wierteł Erbauer kątowy ułatwi Ci przeprowadzenie remontu czy drobnej naprawy. Chcesz zawiesić nową półkę, przymocować meble do ściany lub założyć listwę przypodłogową? Uniwersalny uchwyt pomoże Ci w każdej z tych prac. Dzięki niemu zaoszczędzisz dużo czasu. Więcej akcesoriów do wiertarek znajdziesz w naszej ofercie.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaErbauer
     Liczba sztuk1
     MateriałMetal
     Typ uchwytu wiertarskiegoSamozaciskowy
     Rozmiar uchwytu wiertarskiego½"
     Długość (cm)16cm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu5052931493890