icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Udrażniacz rozpuszczający włosy Starwax 0,9 l

Udrażniacz rozpuszczający włosy Starwax 0,9 l

40,98
/ szt.
45,53
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Udrażniacz rozpuszczający włosy Starwax pomoże Ci pozbyć się organicznych zatorów w odpływach i rurach. Środek skutecznie rozpuszcza włosy, paznokcie i sierść. Preparat charakteryzuje wyjątkowa skuteczność. Wystarczy trzydzieści minut, aby po zatkanym odpływie zostały już tylko wspomnienia. Środek możesz stosować też prewencyjnie, aby zapobiec powstawaniu zatorów.

   Cechy i zalety

    Udrażniacz rozpuszczający włosy Starwax to niezwykle skuteczny środek, dzięki któremu pozbędziesz się substancji organicznych, które zatykają rury i odpływy. Z tym preparatem odpływy Twojej wanny, prysznicowego brodzika czy umywalki będą zawsze drożne. Formuła środka została oparta na połączeniu wodorotlenku potasu i chloru, dzięki czemu skutecznie rozpuszcza włosy, paznokcie i sierść. Udrażniacz rozpuszczający włosy Starwax 0,9 l działa w trzydzieści minut. Warto stosować go także prewencyjnie, aby uniknąć powstawania zatorów. Prezentowany środek jest niebywale skuteczny, toteż sprawdzi się nie tylko w domowym użyciu, ale także w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, sanitariatach na basenach i siłowniach oraz w salonach piękności dla zwierząt.

    • Rozpuszcza włosy, paznokcie i sierść
    • Bardzo skuteczny
    • Działa w 30 minut

    Specyfikacja techniczna

    Typ pojemnikaButelka z tworzywa sztucznego
    Pojemność0.9L
    PostaćŻel
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaGęsty, ciężki żel działa nawet w stojącej wodzie. Preparat żrący stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem. Chronić dzieci.
    Kod produktu3365000431832