LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm aluminium
Strzałka w prawo

Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm aluminium

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz sposobu na zamaskowanie szczeliny powstałej pod drzwiami wejściowymi? Prezentowana uszczelka stworzona została specjalnie z myślą o likwidacji takich otworów. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas, ponieważ wykonana została z trwałego aluminium oraz włosia. W zestawie znajdziesz śruby mocujące. Proponujemy różne rodzaje uszczelek. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pod drzwiami wejściowymi do mieszkania znajduje się szczelina, przez którą przedostaje się chłodne powietrze? Koniecznie zamocuj przy nich uszczelkę zapobiegającą powstawaniu przeciągów. W czasie produkcji elementu zastosowano aluminium i włosie – przedmiot jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Nie musisz martwić się, że niekorzystnie wpłynie na wygląd Twojego otoczenia – po zamocowaniu pozostaje bowiem niemal niezauważalny. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do zamontowania zarówno jako element samoprzylepny, jak też za pomocą śrub. Podłoga w Twoim przedpokoju jest nierówna, przez co pod drzwiami pojawiła się szczelina? Koniecznie zlikwiduj otwór za pomocą prezentowanej uszczelki. Sprawdź ofertę!

    • Zapobiega przeciągom
    • Idealne rozwiązanie do nierównych podłóg
    • Konstrukcja bez widocznych mocowań
    • Wielkość szczeliny: 1-25 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Grubość produktu6mm
    Szerokość produktu45mm
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    KolorAluminium
    Kod produktu3663602883876