Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm biała
Strzałka w prawo

Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm biała

29,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak zamaskować szczelinę powstałą pomiędzy drzwiami wejściowymi a nierówną posadzką? Zrobisz to z łatwością za pomocą prezentowanej uszczelki. Element wyprodukowany z aluminium oraz włosia przez długi czas zachowa odporność na pęknięcia. Posiada biały kolor, zatem przy skrzydle o takiej samej barwie pozostanie niemal niezauważalny. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pod drzwiami wejściowymi pojawiła się szczelina, co powoduje powstawanie w domu przeciągów? Koniecznie wykończ ją za pomocą proponowanej uszczelki. Model utrzymany w białym kolorze będzie estetycznie prezentował się przy skrzydle o takiej samej lub podobnej barwie. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż wyprodukowany został z trwałego aluminium oraz włosia – nie wymaga częstej wymiany. Funkcjonalną część zamontujesz jako element samoprzylepny lub na śruby. W opakowaniu znajdują się akcesoria mocujące, wobec czego nie musisz dokupować ich we własnym zakresie. Jeśli zauważyłeś pod swoimi drzwiami otwór, koniecznie wypełnij go za pomocą prezentowanej uszczelki. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem już teraz.

    • Zapobiega przeciągom
    • Idealne rozwiązanie do nierównych podłóg
    • Konstrukcja bez widocznych mocowań
    • Wielkość szczeliny: 1-25 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Grubość produktu6mm
    Szerokość produktu45mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorBiały
    Kod produktu3663602883890