Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm złota
Strzałka w prawo

Uszczelka aluminiowa Diall szczotkowa 1 m 25 mm złota

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jak pozbyć się otworu powstałego pomiędzy drzwiami wejściowymi a nierówną podłogą? To proste – wystarczy zastosować proponowaną uszczelkę. Model posiadający złotą barwę będzie estetycznie prezentował się w połączeniu z innymi częściami o takim kolorze. W zestawie znajdziesz również śruby mocujące, więc nie musisz kupować ich na własną rękę. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Przez drzwi wejściowe do wnętrza mieszkania przedostaje się nieprzyjemny chłód? Możliwe, że dzieje się tak na skutek powstania otworu pomiędzy skrzydłem oraz nierówną posadzką. Co zrobić w takiej sytuacji? Jeśli nie chcesz, aby w domu panowały przeciągi, koniecznie zamaskuj otwór za pomocą proponowanej uszczelki. Element utrzymany jest w atrakcyjnym złotym kolorze, więc całość będzie prezentowała się wyjątkowo estetycznie. Zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas – stworzony został z aluminium oraz włosia, wobec czego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jak go zamocować? Zadanie to wykonasz błyskawicznie za pomocą dołączonych do zestawu śrub. Jeśli przeszkadza Ci wiatr przedostający się do wnętrza budynku przez nieszczelne drzwi, koniecznie zastosuj prezentowaną uszczelkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

    • Zapobiega przeciągom
    • Idealne rozwiązanie do nierównych podłóg
    • Konstrukcja bez widocznych mocowań
    • Wielkość szczeliny: 1-25 mm

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1000mm
    Grubość produktu6mm
    Szerokość produktu45mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorZłoty
    Kod produktu3663602883906