Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka do drzwi Fola KDA biała 6 mb
Strzałka w prawo

Uszczelka do drzwi Fola KDA biała 6 mb

31,98
/ szt.
5,33
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka do drzwi zabezpiecza pomieszczenia przed utratą ciepła w sezonie grzewczym. Produkt może być stosowany zarówno w drzwiach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Montaż wciskowy nie wymaga używania specjalistycznych narzędzi w trakcie pracy. Uszczelka w kolorze białym świetnie pasuje do drzwi o takiej samej lub innej, jasnej barwie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uszczelka do drzwi jest elementem służącym do zabezpieczania drzwi. Uniwersalny charakter produktu sprawia, że może być on stosowany zarówno do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Uszczelka została wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie ulega korozji spowodowanej szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Produkt odznacza się wciskowym sposobem montażu, niezbędne prace wykonasz bez konieczności sięgania po specjalistyczne narzędzia, co z kolei może znacznie skrócić czas potrzebny na uszczelnienie drzwi. Uszczelka pozwala na dobre zabezpieczenie pomieszczeń przed utratą ciepła, więc korzystnie wpływa na komfort codziennego użytkowania mieszkania lub domu. Biały kolor produktu świetnie komponuje się z drzwiami o tej samej barwie.

    • Uszczelka nadaje się do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
    • Skutecznie zabezpiecza wnętrza mieszkania przed chłodem oraz hałasem
    • Produkt wykonany z termoplastycznego elastomeru
    • Głębokość szczeliny: 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Uszczelnienie szczeliny4mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorBiały
    Kod produktu5906725246714