Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka do drzwi Fola KDA brązowa 6 mb
Strzałka w prawo

Uszczelka do drzwi Fola KDA brązowa 6 mb

30,98
/ szt.
5,16
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka do drzwi służy do montażu w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych w budynkach. Produkt z trwałego tworzywa sztucznego cechuje się odpornością na korozję i uszkodzenia. Uszczelkę montuje się w sposób wciskowy, więc możesz niezbędne prace wykonać w krótkim czasie. Brązowy kolor jest zgodny z większością dostępnych na rynku modeli drzwi. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uszczelka do drzwi jest przeznaczona do montażu w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych budynków o różnym przeznaczeniu. Produkt odznacza się prostotą sposobu montowania, więc niezbędne prace wykonasz samodzielnie. Uszczelka z trwałego tworzywa sztucznego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Produkt może znacząco poprawić zabezpieczenie pomieszczeń przed stratami ciepła, dzięki czemu poprawisz komfort codziennego użytkowania, jednocześnie zmniejszając koszty związane z zapewnieniem prawidłowej temperatury w chłodne dni. Brązowy kolor uszczelki sprawia, że jest ona odpowiednia do większości dostępnych na rynku modeli drzwi wejściowych. W naszej ofercie znajdziesz również uszczelki w innych kolorach.

    • Uszczelka nadaje się do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
    • Skutecznie zabezpiecza wnętrza mieszkania przed chłodem oraz hałasem
    • Produkt wykonany z termoplastycznego elastomeru
    • Głębokość szczeliny: 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Uszczelnienie szczeliny5mm
    KolorBrązowy
    Kod produktu5906725246721