Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka do drzwi Fola KDA czarna 6 mb
Strzałka w prawo

Uszczelka do drzwi Fola KDA czarna 6 mb

37,98
/ szt.
6,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka do drzwi to przedmiot pozwalający na zabezpieczenie pomieszczeń przed utratą ciepła. Produkt może być stosowany w drzwiach zewnętrznych i wewnętrznych, został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Uszczelka odznacza się bardzo prostym sposobem montażu, niezbędne czynności z łatwością wykonasz samodzielnie. . Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Uszczelka do drzwi jest przedmiotem umożliwiającym szybkie stworzenie dodatkowego zabezpieczenia pomieszczeń przed utratą ciepła i hałasem dobiegającym z zewnątrz. Produkt odznacza się trwałością, gdyż został wykonany z tworzywa sztucznego nieulegającego korozji. Uszczelka jest prosta w montażu, więc wszelkie prace ukończysz w krótkim czasie, bez konieczności wzywania specjalisty. Produkt może być stosowany zarówno w drzwiach wewnętrznych jak i zewnętrznych, dlatego też możesz zabezpieczyć w ten sposób wszystkie drzwi w swoim domu lub mieszkaniu. Uszczelka umożliwia skuteczne powstrzymanie ubytków ciepła w pomieszczeniach, co może wpłynąć na zmniejszenie wydatków związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w sezonie grzewczym.

    • Uszczelka nadaje się do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
    • Skutecznie zabezpiecza wnętrza mieszkania przed chłodem oraz hałasem
    • Produkt wykonany z termoplastycznego elastomeru
    • Głębokość szczeliny: 6 mm

    Specyfikacja techniczna

    Uszczelnienie szczeliny6mm
    KolorCzarny
    Kod produktu5906725246738