icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka do dwuzłączek żeliwnych Jano 3/4"

Uszczelka do dwuzłączek żeliwnych Jano 3/4"

3,18
/ opak.
1,59
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szczelność instalacji gazowej albo wodnej ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa domowników. Jeśli zależy Ci na dokładnym zabezpieczeniu łączeń, przyda Ci się uszczelka do dwuzłączek żeliwnych Jano. Wykonana jest z trwałego włókna bawełnianego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Możesz zamontować ją samodzielnie w miejscu łączenia rur.

  Cechy i zalety

  Wykańczasz nowy dom? Może rozbudowujesz sieć wodną? W takich pracach może być Ci pomocna uszczelka do dwuzłączek żeliwnych Jano. Przeznaczona jest do połączeń w instalacjach wodnych i ciepłowniczych. Sprawdzi się w czasie wykonywania przyłączy. Możesz użyć jej przy rozbudowie sieci. Uszczelka do dwuzłączek żeliwnych Jano 3/4" pakowana jest po jednej sztuce. Produkt ma kolor żółty. Wykonany jest z trwałej fibry. Uszczelnienie będzie odporne na mocny docisk i nie popęka w czasie montażu. Wyposaż w nią swój podręczny warsztat. Wówczas w czasie awarii będziesz mógł natychmiast zareagować. W naszym asortymencie znajdziesz także uszczelki z fibry o innej średnicy. Jeśli szukasz oringów do kranu lub węża, znajdziesz je w Castoramie.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu1
   Typ opakowaniaopak.
   Średnica produktu38mm
   MateriałWłókno
   Kod produktu5908289685169