Zobacz więcej Uszczelki do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Uszczelki do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka PVC Diall gumowa 25 mm 1 m brązowa
Strzałka w prawo

Uszczelka PVC Diall gumowa 25 mm 1 m brązowa

15,98
/ szt.
15,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Twoje drzwi wymagają uszczelnienia? Koniecznie wypróbuj prezentowaną uszczelkę. Model wykonany z PVC oraz gumy przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Posiada brązowy kolor, zatem estetycznie będzie wyglądał skompletowany z konstrukcją o takiej samej lub podobnej barwie. Samoprzylepną część zamocujesz samodzielnie. Oszczędzajmy energię - Jeśli czujesz chłodny przeciąg, oznacza to, że z Twojego domu ucieka ciepło. Uszczelka może zapobiec utracie ciepła przez szczeliny w ościeżnicach, oknach i drzwiach. Dzięki temu może pomóc zmniejszyć zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Mimo prawidłowego ogrzewania mieszkania, w Twoim domu wciąż panuje nieprzyjemny chłód? Przyczyną mogą być nieszczelne drzwi. Jak pozbyć się powstałej przy nich luki? Zadanie to wykonasz z łatwością – wystarczy bowiem, że zastosujesz prezentowaną uszczelkę. Brązowy element po zamocowaniu przy konstrukcji o takiej samej barwie pozostanie niemal niezauważalny – nie musisz martwić się, że niekorzystnie wpłynie na wygląd otoczenia. Wykonany został z PVC oraz gumy, wobec czego jest odporny na obtarcia i pęknięcia. Samoprzylepną część z powodzeniem możesz zamocować własnoręcznie, ponieważ czynność ta nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. Jeśli w Twoim mieszkaniu konieczne jest uszczelnienie drzwi, koniecznie zaopatrz się w prezentowaną uszczelkę. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą.

    • Możliwość zastosowania w połączeniu z progiem
    • Ogranicza przeciągi
    • Mocowanie samoprzylepne

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu1m
    Szerokość produktu34mm
    Grubość produktu4mm
    SamoprzylepnośćSamoprzylepny
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    ProfilProstokątny
    Gwarancja producenta1 rok​
    MateriałPolichlorek winylu (PCV) i guma
    KolorBrązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602885368