icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo

Uszczelka redukcyjna 50/45 mm biała

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka redukcyjna 50/45 mm biała
5,38
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Uszczelka redukcyjna wargowa wykonana jest z elastycznej gumy. Dzięki temu skuteczne uszczelnia rurę, która doprowadza wodę do miski ustępowej. Długotrwale łączy ze sobą rury o innych średnicach, zapewniając powstałym uszczelnieniom nieprzepuszczalność. W naszym asortymencie znajdziesz także wiele innych rodzajów uszczelek.

  Cechy i zalety

  Uszczelkę redukcyjną wargową z powodzeniem zastosujesz podczas uszczelniania rury doprowadzającej wodę do miski ustępowej. Dzięki elastycznej gumie, z której została wykonana oraz specjalnym profilom, zapewnia niezwykłą szczelność połączeniom w instalacjach wodnych i kanalizacyjnych. Redukcja gumowa stanowi funkcjonalne rozwiązanie, gwarantujące nieprzepuszczalne przejście pomiędzy 2 rurami o różnych średnicach. Produkt, oprócz wspomnianej elastyczności, cechuje się także niewielkimi gabarytami oraz wysoką wytrzymałością, dlatego jego zastosowanie zapewnia bezawaryjne oraz długotrwałe działanie całej instalacji hydraulicznej. W naszej ofercie przedstawiony model uszczelki redukcyjnej dostępny jest w kilku rożnych rozmiarach.

  • Redukcja 50/45mm

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu1
  Typ opakowaniaSzt.
  MateriałGuma
  Kod produktu5908289680508