LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Uszczelki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Uszczelka węża 3/4"

Uszczelka węża 3/4"

7,18
/ kpl.
1,44
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uszczelka węża została wykonana z elastycznej gumy, dzięki czemu w niezwykle skuteczny sposób uszczelnia połączenia węża z akcesoriami instalacyjnymi. Dodatkowo produkt wyróżnia się odpornością na działanie czynników mechanicznych, co gwarantuje urządzeniom możliwość długotrwałego i bezawaryjnego działania. W zestawie znajduje się 5 sztuk uszczelek.

   Cechy i zalety

    Uszczelkę wykonaną na bazie gumy wyróżniają bardzo dobre zdolności do odwracalnej deformacji pod wpływem działania sił mechanicznych z zachowaniem ciągłości struktury materiału. Oprócz tego, produkt wyróżnia się doskonałą elastycznością, co sprawia, że w idealny sposób przylega do uszczelnianej powierzchni, chroniąc ją tym samym przed działaniem wody. Z powodzeniem zastosujesz ją jako część zamienną do uszczelniania połączeń węża z akcesoriami instalacyjnymi. W komplecie znajduje się 5 sztuk okrągłych gumowych uszczelek w kolorze czarnym. Wśród naszego asortymentu znajdziesz ten produkt w kilku różnych wielkościach – z łatwością wybierzesz taki, która zapewni całej instalacji skuteczne uszczelnienie na długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu5
     Średnica produktu25mm
     MateriałGuma
     Kod produktu5908289680317