Produkty

Uszczelniacz Click Protect 125 ml

Kliknij aby powiększyć

Uszczelniacz Click Protect 125 ml

Kod: 318314

|
Uszczelniacz to preparat pomocny podczas drobnych prac wykończeniowych. Dzięki niemu wykonana przez Ciebie podłoga z paneli będzie trwalsza i nie straci swojej funkcjonalności przez lata. Element służy do zabezpieczenia zamków w panelach laminowanych i podłogach warstwowych – zapobiegnie to przenikaniu wilgoci do ich wnętrza.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

6 cm

Wysokość opakowania

4 cm

Waga brutto

0.18 kg

Wymiary produktu

22,5 x 6 x 4 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

uszczelniacz zamków w panelach laminowanych i podłogach warstwowych

Parametry indywidualne

Gwarancja

18 miesięcy

Nr referencyjny

30020181

Parametry fizyczne i wizualne

Kolor producenta

bezbarwny
Przy pomocy uszczelniacza z powodzeniem zabezpieczysz podłogę warstwową lub wykonaną z paneli laminowanych. Element świetnie sprawdzi się w miejscach narażonych na duże zawilgocenie – przede wszystkim w kuchni i łazience. Posłuży on do zabezpieczenia zamków, czyli miejsc łączenia. Jego zastosowanie sprawi, że woda nie będzie w nie wnikać, lecz zostanie wyparta na zewnątrz paneli. Dzięki temu poszczególne deski nie utracą swojej funkcjonalności na skutek zalania posadzki. Produkt jest bezbarwny, dlatego też nie wpłynie na wygląd podłogi. Możesz go z powodzeniem użyć na panelach wyprodukowanych z każdego materiału oraz utrzymanych w zarówno jasnej, jak i ciemnej barwie. Sprawdź też pozostałe akcesoria do wykańczania parkietu, które zgromadziliśmy w naszej ofercie.
Ocena
2 komentarze
23.02.2020
Nie polecam. Przynajmniej do paneli z fugą. Usunięcie kleju z paneli po złożeniu podłogi jest bardzo trudne. A wyskrobanie resztek kleju z fugi to koszmar. Nakładałem i zgodnie z instrukcją do 15minut usuwałem. Próbowałem też poczekać 25 minut aby usunąć resztki kleju pociągając za wstęgę (tak to opisano w instrukcji). Też się tak nie da. Po położeniu 1/3 podłogi wyrzuciłem preparat.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za ten komentarz oraz przekazanie tych informacji. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli zakupiony uszczelniacz nie spełnił Pana oczekiwań i nie sprawdził się podczas pracy. Zachęcamy serdecznie do skonsultowania opisanych kwestii z naszym doradcą z działu Budowlanego, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz udzieli wskazówek na temat tego, co zrobić, by montaż paneli przebiegł jak najbardziej komfortowo. Przykro nam również, jeśli wyrzucił Pan produkt, ponieważ przez ten fakt niemożliwe będzie skorzystanie z przysługującego Panu prawa do złożenia reklamacji. Gdyby zechciał Pan skontaktować się z naszym ekspertem, to można to zrobić na dwa sposoby: drogą telefoniczną, dzwoniąc bezpośrednio na dział, jak również osobiście odwiedzając wybrany przez siebie sklep. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej możliwości.

08.02.2018
Polecam przy zwierzaczkach, bo czasem zdarza im się siknąć, a szkoda, żeby ciecz przesiąknęła przez podłogę.
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Montaż posadzki na legarach, macie wytłumiającej i bezpośrednio na podkładzie

 • Wykończenie

  Szczeliny dylatacyjne – jak je wykonać?

 • Wykończenie

  Montaż paneli podłogowych

Ocena i komentarz dla:

Uszczelniacz Click Protect 125 ml