Produkty

Uszczelniacz kominkowy Ceresit 1200°C 280 ml

Kliknij aby powiększyć

Uszczelniacz kominkowy Ceresit 1200°C 280 ml

Marka: Ceresit

Marka: Ceresit

Kod: 918442

|
Oferowany produkt to uszczelniacz marki Ceresit. Służy on do uszczelniania szczelin w kominkach, piecach, kotłach, grillach czy przewodach kominowych, czyli wszędzie tam, gdzie działają bardzo wysokie temperatury. Odznacza się bardzo dużą trwałością, a jego aplikacja przebiega szybko i sprawnie. Preparat doskonale przywiera do takich podłoży jak beton, zaprawy i tynki cementowe, cegły, metal, szkło, stal czy anodyzowane aluminium.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

4.8 cm

Wysokość opakowania

22.5 cm

Szerokość opakowania

4.8 cm

Waga brutto

0.569 kg

Pojemność w litrach

0,28 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykonywanie uszczelnień w elementach narażonych bezpośrednio na ogień (np.: kominki, piece, kotły, grille) lub wysoką temperaturę (np.: rury wydechowe, przewody kominowe)

Maksymalna temperatura otoczenia

odporność temperaturowa: do +1200°C (krótkotrwale do +1500°C)

Metoda aplikacji

pistolet do kartuszy

Wydajność

spoina 6 x 6 mm: ok. 15 m

Parametry indywidualne

Marka

Ceresit

Nr referencyjny

2256962

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

baza: krzemian sodu

Kolor

czarny

Uszczelniacz kominkowy marki Ceresit to wysokiej jakości produkt, który przeznaczony jest do wypełniania szczelin w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie ognia oraz wysokich temperatur. Produkt doskonale sprawdzi się w uszczelnianiu takich elementów, jak kominki, piece, kotły czy grille oraz rury wydechowe czy przewody kominowe. Cechą charakterystyczną uszczelniacza marki Ceresit jest doskonała przyczepność do podłoża, co gwarantuje trwałe i skuteczne uszczelnienie newralgicznych miejsc. Z powodzeniem możesz nałożyć go na takie podłoża, jak beton, zaprawy i tynki cementowe, cegły, metal, szkło, stal czy anodyzowane aluminium. Uszczelniacz jest bardzo wydajny, a jego aplikacja jest zupełnie bezproblemowa.
Ocena
1 komentarz
18.02.2018
z uszczelniacza korzystałem chyba rok temu, ale widzę, że nic się nie zmieniło w jego jakości przez ten czas, więc jest ok
 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Budowa kominka – o czym powinniśmy pamiętać

 • Instalacja

  10 błędów popełnianych podczas budowy kominka

 • Instalacja

  Kominki a przepisy przeciwpożarowe

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Uszczelniacz kominkowy Ceresit 1200°C 280 ml