Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Akcesoria do urządzeń czyszczących

Strzałka w prawo

Akcesoria do urządzeń czyszczących

Akcesoria do urządzeń czyszczących to ważny element każdego sprzętu służącego do utrzymania czystości i higieny. Są to różnego rodzaju narzędzia, które ułatwiają prace domowe oraz usprawniają procesy profesjonalnego sprzątania.

Filtry

Akcesoria do urządzeń czyszczących

Akcesoria do urządzeń czyszczących to ważny element każdego sprzętu służącego do utrzymania czystości i higieny. Są to różnego rodzaju narzędzia, które ułatwiają prace domowe oraz usprawniają procesy profesjonalnego sprzątania.

3 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Urządzenia i narzędzia do czyszczenia

Wyświetlanie 3 z 3 produktów

Akcesoria do urządzeń czyszczących – ułatwienie pracy w każdych warunkach

Sprzątanie domu lub obiektu użyteczności publicznej to niełatwe zadanie. Nawet jeśli jest wykonywane regularnie, wymaga nierzadko wiele czasu, a także dużego nakładu sił. Mycie okien, podłóg, a także innych przestrzeni może stać się jednak nieco łatwiejsze. Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednie produkty i urządzenia czyszczące. Większość z nich jednak pozwala na wykonanie ograniczonego zakresu prac.

Akcesoria do urządzeń czyszczących są w stanie zwiększyć możliwości produktów do sprzątania. Nie tylko zapewniają większy zasięg, ale też ułatwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Dlatego wśród akcesoriów znajdują się kije i trzonki teleskopowe.

Akcesoria do urządzeń czyszczących mogą być zamontowane do różnego typu produktów czyszczących. Nadają się do myjek, ściągaczek, a także innych przedmiotów, które ułatwiają utrzymanie czystości w domu.

Dzięki tym produktom nie musisz korzystać z podnośników, drabin lub innych elementów tego typu. Kije przede wszystkim pozwalają na ograniczenie korzystania z innych produktów ułatwiających czyszczenie na większych wysokościach. Zapewniają duży zasięg nie tylko w górę, ale także w dół lub na boki. Dzięki temu wykonasz znacznie mniej kroków bez szkody dla skuteczności porządków.

Akcesoria uniwersalnego zastosowania

Akcesoria do urządzeń czyszczących mogą być zastosowane wraz z różnego typu produktami czyszczącymi. Nadają się do myjek, ściągaczek, szczotek, a także mopów.

Wśród tych akcesoriów znajdziesz kije o budowie stałej i teleskopowej. Mogą być wykonane z różnych materiałów. Są także przystosowane do montażu na zaczepach różnego typu.

Duży wybór dostępnych akcesoriów sprawia, że z łatwością dopasujesz je do posiadanego przez siebie sprzętu do sprzątania. Możesz także wybrać ich długość względem miejsc, które chcesz uporządkować.

Kije i trzonki – do szczotek, mopów i myjek

Szczotki, mopy i myjki wymagają zastosowania kijów i trzonków. To do nich mocuje się element czyszczący. Sam montaż nie jest trudny. Przeważnie polega na przykręceniu końcówka do kija.

Kije i trzonki są wykonane zazwyczaj z drewna. Materiał ten zapewnia im wytrzymałość oraz trwałość. Dzięki temu takie akcesoria do urządzeń czyszczących są odporne na duży nacisk. Nadają się zatem do szorowania szczególnie uporczywych zabrudzeń.

Kije i trzonki mogą być wykonane również z aluminium. Zastosowanie tego materiału zmniejsza wagę samego trzonka. Równocześnie nadal zapewnia dużą odporność na nacisk i na złamanie. Aluminiowe modele są pokryte warstwą okleiny lub innego rodzaju wykończenia.

Aby trzonek lub kij były wygodne w użytkowaniu, mogą być wyposażone w końcówkę z tworzywa sztucznego. Pozwala ona na pewne złapanie kija. Co więcej, końcówka z haczykiem umożliwia powieszenie sprzętu myjącego. Znacznie ułatwia to przechowywanie ich w warunkach domowych.

Teleskopowe uchwyty dla wygodny pracy

Teleskopowe uchwyty to akcesoria do urządzeń czyszczących, które cieszą się bardzo dużą popularnością. Korzystanie z nich znacznie ułatwia pracę. Budowa takiego uchwytu jest bardzo prosta. W grubszą rurę jest wsadzona cieńsza. Obrotowy element z tworzywa pozwala na blokowanie ułożenia obu rur w dowolnym miejscu.

Teleskopowe uchwyty są bardzo praktycznym rodzajem akcesorium. Przede wszystkim pozwalają na dowolne regulowanie długości kija. Dzięki temu możesz dopasować go do każdej sprzątanej przestrzeni.

Uchwyty teleskopowe zazwyczaj produkuje się z aluminium z dodatkiem tworzywa sztucznego. Zastosowany materiał zapewnia im wytrzymałość oraz trwałość. Dodatkowo chroni uchwyty przed uszkodzeniem w wyniku kontaktu z wodą. Dlatego też teleskopowe uchwyty stosuje się wraz z różnymi produktami czyszczącymi. Nadają się do myjek, mopów i ściągaczek.

Akcesoria do urządzeń czyszczących teleskopowe są bardzo funkcjonalnymi dodatkami, które pozwalają na zwiększenie zasięgu Twojego sprzętu czyszczącego.