icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo

Wałek plastikowy na docisk

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek plastikowy na docisk
6,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek plastikowy na docisk doskonale sprawdzi się podczas aplikowania na ścianach tapet. Za jego pomocą wygładzisz materiał, a także rozprowadzisz znajdujący się pod nim klej. Dodatkowo pozbędziesz się także powstających podczas mocowania tapety pęcherzyków powietrza. W naszej ofercie znajdziesz również inne wałki przydatne przy remontowaniu mieszkania.

  Cechy i zalety

  Wałek plastikowy na docisk doskonale sprawdzi się w każdym funkcjonalnym mieszkaniu, a w szczególności przydatny będzie w czasie remontów lub wykańczania pomieszczeń. Przeznaczony jest bowiem do prawidłowego nakładania tapet – po ich przyklejeniu do ściany należy całość wygładzić za pomocą wałka. W ten sposób dokładnie rozprowadzisz klej pod tapetą, a także pozbędziesz się pęcherzyków powietrza, które mogły się wytworzyć pod brytami okładziny. Produkt wyposażony został w wyprofilowaną rączkę z tworzywa sztucznego, która pewnie leży w dłoni, dopasowując się do jej kształtu – zapewni Ci to komfort nawet podczas długotrwałych prac. W naszej ofercie znajdziesz także inne walki do tapet, jak również modele malarskie, dzięki czemu zaopatrzysz się w narzędzia potrzebne Ci do zaplanowanych zadań.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   GamaHobby
   MateriałMetal i tworzywo sztuczne
   Kod produktu4002168805042