icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 12 x 12 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 12 x 12 x 2400 mm
15,48
/ szt.
6,45
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Oferowany wałek bezsęczny znajdujący się w naszej ofercie możesz zastosować podczas prac remontowych przeprowadzanych w domu lub biurze. Dzięki niemu całe wnętrze zyska atrakcyjny i jednocześnie przytulny wygląd. Wałek został wykonany z surowego drewna sosnowego, które łatwo poddaje się obróbce, więc bez trudu przytniesz go na odpowiednią długość.

  Cechy i zalety

  Dostępny wśród naszego asortymentu elementów wykończeniowych bezsęczny wałek z powodzeniem można wykorzystać podczas prac remontowo-budowlanych – bez względu na to, czy użyje go wykwalifikowany pracownik, czy domowy majsterkowicz-hobbysta. Produkt idealnie sprawdzi się w sytuacji, gdy będziesz chciał wykonać drewnianą konstrukcję – dzięki niemu z pewnością zwiększysz atrakcyjność aranżacji swojego salonu bądź sypialni. Wałek został wykonany z naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu charakteryzuje się niewielką twardością oraz wagą, przez co z łatwością możesz poddać go obróbce. Polecany element wykończeniowy w kolorze sosny bez trudu skompletujesz z deskami podłogowymi utrzymanymi w podobnej barwie, przez co całe pomieszczenie zyska eleganckiego wyglądu.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu2400mm
   Szerokość produktu12mm
   Waga produktu0.2kg
   Rodzaj drewnaDrewno miękkie
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602871231