icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 12 x 12 x 900 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 12 x 12 x 900 mm
8,48
/ szt.
9,42
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bezsęczny drewniany wałek znajduje zastosowanie podczas przeprowadzania prac związanych z tworzeniem drewnianych konstrukcji. Dzięki wykonaniu z naturalnego drewna sosnowego produkt cechuje się niewielkim ciężarem oraz twardością, więc bez trudu poddasz go obróbce. Neutralny kolor wałka sprawia, że możesz dopasować go praktycznie do każdej aranżacji pomieszczenia.

  Cechy i zalety

  Jeśli jesteś wykwalifikowanym pracownikiem remontowym lub należysz do grona domowych, zapalonych majsterkowiczów-hobbystów, warto, żebyś skierował swoją uwagę na proponowany wałek bezsęczny. Surowe, sosnowe drewno wykorzystane w procesie jego produkcji sprawia, że oferowany element odznacza się małym ciężarem oraz niewielką twardością, więc bez trudu poddasz go obróbce, docinając na odpowiednią długość. Przedmiot znakomicie sprawdzi się, np. podczas samodzielnego tworzenia dziecięcego namiotu typu tipi lub wykorzystasz go w roli wspornika na wiszącą odzież. W naszej bogatej ofercie znajdują się także inne elementy wykończeniowe, które znakomicie posłużą Ci do nadania ostatecznego, atrakcyjnego szlifu danemu pomieszczeniu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602881704