icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 18 x 18 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 18 x 18 x 2400 mm
18,48
/ szt.
7,70
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bezsęczny wałek z całą pewnością przydaje się w czasie prac remontowych – może być stosowany zarówno przez profesjonalne firmy remontowe, jak i przez zapalonych majsterkowiczów, samodzielnie przeprowadzających tego typu prace. Element wykończeniowy został wykonany z drewna sosnowego, dzięki czemu przez długi czas zachowuje nienaganny stan.

  Cechy i zalety

  Czy jesteś zapalonym majsterkowiczem-hobbystą, czy wykwalifikowanym pracownikiem – warto, abyś zwrócił uwagę na proponowany wałek bezsęczny, który idealnie sprawdzi się podczas prac budowlano-remontowych polegających na tworzeniu drewnianych konstrukcji. Produkt dzięki wykonaniu z naturalnego, surowego drewna sosnowego wyróżnia się niewielką masą oraz twardością, co czyni go elementem, który z łatwością poddaje się obróbce. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie dociąć wałek na odpowiednią długość i optymalnie dopasować go do swoich potrzeb. Dzięki surowcowi, z którego został wykonany, element charakteryzuje się wysoką odpornością na zniekształcenia i zarysowanie, przez co gwarantuje znakomity efekt pracy na długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602871248