icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 18 x 18 x 900 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 18 x 18 x 900 mm
6,98
/ szt.
7,76
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowany wałek bezsęczny wykorzystasz do atrakcyjnego wykończenia wybranego pomieszczenia, dzięki czemu całe wnętrze nabierze przytulnego, pełnego ciepła klimatu. Do wykonania wałka wykorzystano surowe, naturalne drewno sosnowe, które charakteryzuje się niewielką twardością oraz masą, dzięki czemu poddasz je bezproblemowej obróbce.

  Cechy i zalety

  Dzięki zastosowaniu prezentowanego bezsęcznego wałka możesz samodzielnie stworzyć wiele różnorodnych konstrukcji, takich jak drążki na ubrania do garderoby czy wsporniki w dziecięcym namiocie. Do produkcji polecanego elementu zastosowano surowe drewno sosnowe, co sprawia, że charakteryzuje się niewielką masą i małą twardością – z powodzeniem możesz poddać go łatwej obróbce. Decydując się na drewniany wałek, samodzielnie wykonasz konstrukcję harmonizującą z resztą aranżacji pomieszczenia, dzięki czemu całe wnętrze zyska przytulny, ciepły klimat. Wśród naszego asortymentu elementów wykończeniowych dostępne są również listwy, ćwierćwałki oraz cokoliki, dzięki czemu bez trudu dopasujesz je do wykończenia swojej podłogi.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602881711