icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 21 x 21 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 21 x 21 x 2400 mm
21,48
/ szt.
8,95
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bezsęczny drewniany wałek doskonale posłuży Ci podczas prac remontowo-budowlanych. Wykorzystasz go do tworzenia różnorodnych konstrukcji zarówno w mieszkaniu, domu, jak i biurze. Produkt został wykonany z surowego drewna sosnowego, dzięki czemu wałek wyjątkowo dobrze prezentuje się w pomieszczeniach urządzonych w klasycznym bądź skandynawskim stylu.

  Cechy i zalety

  Prezentowany rodzaj wałka bezsęcznego znakomicie spełni swoje zadanie podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych. Z powodzeniem wykorzystasz go do tworzenia najrozmaitszych drewnianych konstrukcji – może być wykorzystany, np. jako drążek na ubrania. Dzięki wykonaniu z surowego drewna sosnowego produkt odznacza się miękkością i niewielką wagą, przez co z łatwością poddasz go obróbce. Jego neutralny, delikatny kolor naturalnej sosny sprawia, że wałek znajdzie zastosowanie we wnętrzach urządzonych w klasycznym lub skandynawskim stylu, gdzie na pierwszy plan wysuwa się drewniana stylistyka pełna ciepła i przytulności. Wśród naszego bogatego asortymentu artykułów wykończeniowych dostępne są także wałki w innych rozmiarach i wykonane z różnych gatunków drewna.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu2400mm
   Szerokość produktu21mm
   Waga produktu0.58kg
   Rodzaj drewnaDrewno miękkie
   Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
   Profil krawędziOkrągła
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602871224