icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 28 x 28 x 2400 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 28 x 28 x 2400 mm
28,48
/ szt.
11,87
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Polecany wałek bezsęczny przydaje się podczas prac remontowo-budowlanych, ponieważ znakomicie posłuży Ci do samodzielnego tworzenia różnorodnych drewnianych konstrukcji – z powodzeniem posłuży ci jako drążek na ubrania. Do wykonania wałka użyto naturalnego drewna sosnowego, dzięki czemu przedmiot wyróżnia się łatwością obróbki.

  Cechy i zalety

  Wałek bezsęczny umożliwia przede wszystkim prace związane z tworzeniem drewnianych konstrukcji, wobec czego jest elementem, który przydaje się podczas remontu mieszkania lub biura. Produkt został wykonany z naturalnego drewna sosnowego, co sprawia, że charakteryzuje się dużą odpornością na zniekształcenia, dzięki czemu przez długi czas zapewnia doskonały efekt. Polecany element wykończeniowy możesz także z powodzeniem wykorzystać do samodzielnego stworzenia dziecięcego namiotu w stylu tipi bądź wykorzystać go jako drążek w domowej garderobie. Wałek dzięki swojej barwie przyjemnie ociepli otoczenie, korzystnie wpływając na jego wygląd i klimat. W proponowanym asortymencie dostępne są różne rodzaje wałków, a także inne akcesoria przydatne w czasie wykańczania podłóg.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602871255