icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Listwy wykończeniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Listwy wykończeniowe

Strzałka w prawo

Wałek sosnowy bezsęczny 9 x 9 x 900 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek sosnowy bezsęczny 9 x 9 x 900 mm
6,68
/ szt.
7,42
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Bezsęczny wałek jest produktem, który z powodzeniem wykorzystasz podczas prac konstrukcyjnych. Wyprodukowanie go z naturalnego drewna sosnowego sprawia, że prezentowany element cechuje się niewielką masą oraz twardością, dzięki czemu bez trudu poddasz go obróbce. Jeżeli potrzebujesz wałka o innych wymiarach – także znajdziesz go wśród naszego asortymentu.

  Cechy i zalety

  Prezentowany wśród licznych elementów wykończeniowych sosnowy wałek bezsęczny przeznaczony jest główne do prac związanych z tworzeniem drewnianych konstrukcji. Produkt znajduje zastosowanie tak samo w pracy wykwalifikowanego pracownika, jak również w przydomowym warsztacie zapalonego majsterkowicza-hobbysty. Do jego produkcji wykorzystano naturalny surowiec – sosnowe drewno, które charakteryzuje się niewielką masą oraz twardością, dzięki czemu łatwo poddaje się obróbce, więc bez trudu możesz przyciąć go na dowolną długość. Wałek wyróżnia się pięknym i jednocześnie neutralnym kolorem, który doskonale komponuje się z każdą inną barwą. Jeśli szukasz wałka w innym rozmiarze – również znajdziesz go w naszej ofercie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   Kod produktu3663602881698