icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wanny narożne

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Wanny i parawany

Strzałka w prawo

Wanny narożne

Strzałka w prawo

Wanna Afrodyta 150 x 95 cm lewa

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wanna Afrodyta 150 x 95 cm lewa
Strzałka w prawo
628
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wanna Afrodyta sprawdzi się jako element aranżacji stylowej łazienki o nowoczesnym charakterze. Niezależnie od tego, czy wybierzesz stylistykę awangardową, czy minimalistyczną, produkt pozwoli Ci wprowadzić nieco luksusu do Twojego wnętrza, efektownie podkreślając elegancki klimat urządzanego pomieszczenia. Wannę montuje się w narożniku po lewej stronie ściany, więc jeśli posiadasz z tej strony odrobinę miejsca, jest to idealna propozycja dla Ciebie.

  Cechy i zalety

  Wanna Afrodyta to eleganckie, a jednocześnie klasycznie wykończone wyposażenie łazienki, które sprawdzi się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w miejscach publicznych takich jak hotele i pensjonaty. Jej zastosowanie pozwoli Ci na uzyskanie efektownej aranżacji, dzięki której poczujesz się komfortowo i zaznasz odrobiny luksusu we własnych czterech ścianach. Wanna służy do ustawiania przy ścianie z lewej strony pomieszczenia, w narożniku. Niekwestionowaną zaletą jest gładka powierzchnia produktu wykonana z akrylu, dzięki czemu czyści się ją błyskawicznie – wystarczy parę chwil, by przywrócić jej świeży wygląd. Produkt zda egzamin jako dopełnienie nowoczesnej aranżacji zarówno w wersji awangardowej, jak i minimalistycznej.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu1500mm
   Głębokość produktu400mm
   Szerokość produktu950mm
   GamaAfrodyta
   Pojemność w litrach2L
   W zestawiewanna
   KolorBiały
   Kod produktu5908275661016