icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wanny prostokątne

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Wanny i parawany

Strzałka w prawo

Wanny prostokątne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wanna Atena 70 x 150 cm
Strzałka w prawo

Wanna Atena 70 x 150 cm

718
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wanna Atena to produkt cechujący się białym kolorem, który doskonale sprawdzi się w przypadku każdej łazienki. Często jest on stosowany w niewielkich łazienkach, ponieważ montując wannę w narożniku możesz zachować sporo cennej przestrzeni. Produkt wykonany został z akrylu, więc do jego czyszczenia potrzebne będą Ci wyłącznie standardowe preparaty.

  Cechy i zalety

  Wanna Atena to produkt przygotowany z myślą o osobach, które pragną maksymalnie wykorzystać miejsce dostępne w niewielkiej łazience. Produkt możesz z łatwością wpasować w narożnik, dzięki czemu zaoszczędzisz przestrzeń, która przyda Ci się podczas codziennej pielęgnacji ciała. Wanna wykonana została z akrylu, czyli materiału cechującego się szczególną gładkością, więc produkt zapewnia duży komfort podczas kontaktu z ciałem. Tworzywo to jest również łatwe w czyszczeniu, więc chcąc utrzymać porządek w łazience możesz bazować wyłącznie na popularnych preparatach, dostępnych w naszej ofercie. Wanna charakteryzuje się białym kolorem, który dobrze prezentuje się w łazienkach utrzymanych zarówno w odcieniach pastelowych, jak i w barwach bardziej intensywnych.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu1500mm
   Głębokość produktu400mm
   Szerokość produktu700mm
   Pojemność w litrach2.4L
   KolorBiały
   Kod produktu5907461341596