icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wanny prostokątne

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Wanny i parawany

Strzałka w prawo

Wanny prostokątne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wanna stalowa Inker Brava 160 x 70 cm
Strzałka w prawo

Wanna stalowa Inker Brava 160 x 70 cm

458
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wanna stalowa to produkt, który sprawdzi się znakomicie we wszystkich łazienkach, w których wystroju liczą się solidne i eleganckie elementy wykończeniowe. Jej powierzchnia jest odporna na uszkodzenia i bez trudu usuniesz z jej powierzani wszelkie osady. Dodatkowo wanna jest duża i wygodna, dlatego będziesz mógł się w niej odprężyć w trakcie gorącej kąpieli.

  Cechy i zalety

  Wybierając wannę stalową jako element wyposażenia Twojej łazienki sprawisz, że urządzane wnętrze stanie się eleganckie i funkcjonalne. Dzięki niej będziesz mógł w komfortowych warunkach dbać o swoją higienę, ponieważ jest duża i wygodna. Dodatkowo to także świetny sposób na relaks w trakcie gorącej kąpieli. Cechą charakterystyczną wanny stalowej jest wytrzymałość. Jej powierzchnia nie odkształca się oraz jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Te właściwości dają Ci pewność, że będzie się ona prezentować znakomicie przez bardzo długi czas. Ponadto wanna doskonale wkomponuje się do wystroju każdej łazienki, ponieważ ma klasyczny kształt i biały kolor. Bez trudu utrzymasz ją w czystości i w tym celu z powodzeniem możesz stosować różne środki czyszczące.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Długość produktu1600mm
   Głębokość produktu375mm
   Szerokość produktu700mm
   Waga produktu24.5kg
   Kod produktu5603687100060