Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Węże ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo

Węże ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż Hozelock Tricoflat 32 mm

Wąż Hozelock Tricoflat 32 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płaski wąż z serii Tricoflat to wyposażenie, które może Ci się przydać w gospodarstwie rolnym czy też na zwykłej działce. Wykorzystasz go do tłoczenia wody, ścieków czy innych płynów. Wykonany z PCV i wzmocniony włóknem poliestrowym jest obojętny na wysokie i niskie temperatury powietrza, a także wilgoć czy skład chemiczny płynów, które może transportować.

  Cechy i zalety

  Jeśli hodujesz rośliny lub zwierzęta może Ci się przydać prezentowany wąż płaski. Jest to szlauch techniczny, który przy współpracy z pompą tłoczy wodę czy inne ciecze do wybranego miejsca. Taki wąż może być szczególnie potrzebny przy zalaniu i powodzi. Wykorzystasz go także w swoim przedsiębiorstwie ogrodniczym, gospodarstwie rolnym czy do nawadniania na przydomowej działce. Wąż został wykonany z 3 warstw i wzmocniony włóknem poliestrowym – użyte do jego budowy PCV zapewnia jego odporność na rozmaity skład chemiczny płynów, a także temperatury czy inne zjawiska atmosferyczne. Płaska konstrukcja pozwala na szczególnie wygodne przechowywanie oraz przenoszenie produktu – zajmuje on niewiele miejsca. W ofercie znajdziesz też inne węże techniczne.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu3601652313769