Produkty

Wąż ogrodowy Cellfast 1" 10 m

Kliknij aby powiększyć

Wąż ogrodowy Cellfast 1" 10 m

Marka: Cellfast

Marka: Cellfast

Kod: 623097

|
 • elastyczny
 • odporny na promieniowanie UV
 • odporny na osadzanie glonów wewnątrz węża
Wąż świetnie sprawdzi się do nawadniania terenów zielonych. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystny wpływ promieniowania słonecznego, co pozwoli na sprawną oraz bezawaryjną pracę przez długi okres czasu. Element jest dostępny w kilku różnych rozmiarach.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

10.5 cm

Wysokość opakowania

40.9 cm

Szerokość opakowania

40.9 cm

Waga brutto

3.08 kg

Długość węża

10 m

Średnica węża

13 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

do ogólnego użytku w ogrodzie, na działce

Parametry indywidualne

Marka

Cellfast

Nr referencyjny

10-034

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

tworzywo sztuczne
Za pomocą węża ogrodowego sprawnie nawodnisz trawniki, rabaty kwiatowe, grządki z warzywami oraz krzewy. Produkt świetnie sprawdzi się zarówno w Twoim gospodarstwie domowym, jak i na ogródku działkowym. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego, które jest niezwykle wytrzymałe, element nie deformuje się, ani nie pęka pod wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowa warstwa wierzchnia stanowi doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem promieniowania słonecznego, dzięki czemu po skończonej pracy wąż może być eksponowany na otwartej przestrzeni. Szeroki wybór akcesoriów nawadniających o różnych zastosowaniach, rozmiarach oraz parametrach technicznych, który znajdziesz w naszym asortymencie, pozwoli na wybranie odpowiedniego modelu do pielęgnowania Twojej roślinności.
Ocena
3 komentarze
25.06.2018
Wersja ekonomiczna - oczywiście, że się załamuje i "pamięta" nawinięcie na stojaku. Ma być tanio, chcesz coś innego, sięgnij po wyższą półkę i zapłać więcej. Coś za coś, jak w to w życiu ( i biznesie).
15.05.2018
Kupiłem i również odradzam. Ta sama sytuacja wąż pamięta nawinięcie na szpulę bardzo sztywny załamuje się utrudniając przepływ wody. ciężko też go zwinąć ze względu na sztywność. nie tego oczekiwałem ale cóż seria economic mówi wszystko.
16.07.2016
Kupiłem i już żałuję - ten tani wąż "pamięta" jak był nawinięty na szpuli i ciężko wyprostować załamania, które powstały gdy był zwinięty. Przez to jest w kilku miejscach spłaszczony co ujemnie wpływa na przepływ wody. Drugi raz kupiłbym coś porządniejszego. Namęczyłem się żeby te spłaszczenia zlikwidować ale podejrzewam, że będą powstawać za każdym razem gdy go zwinę w celu przechowania.
Tak więc wąż odradzam.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Podlewanie ogrodu – najczęstsze błędy

 • Ogród

  Sierpień w ogrodzie

 • Ogród

  Lipiec w ogrodzie

Ocena i komentarz dla:

Wąż ogrodowy Cellfast 1" 10 m