LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż pneumatyczny spiralny Rockworth 10 m
Strzałka w prawo

Wąż pneumatyczny spiralny Rockworth 10 m

49,98
/ szt.
5
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Spiralny wąż to odpowiednie rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebujesz doprowadzić sprzężone powietrze do trudno dostępnych miejsc. Element dopasujesz do swoich potrzeb, a materiał, z którego go wykonano sprawi, że dostosuje się on do wybranego przez Ciebie kształtu, zachowując przy tym swoją funkcjonalność. Wąż nie złamie się ani nie uszkodzi podczas montażu.

   Cechy i zalety

    Przedstawiony w tym miejscu wąż to doskonały sposób na odprowadzenie sprężonego powietrza z Twojego urządzenia. Element został wykonany tak, by przetrwał podczas pracy w trudnych warunkach, w których panuje wysokie ciśnienie oraz duże wahania temperatur. Wykonano go z wytrzymałego tworzywa, które zapewni mu odporność na różne mechaniczne uszkodzenia. Wąż zachował także odpowiednią elastyczność, dzięki czemu dostosujesz jego kształt do swoich potrzeb, co pozwoli Ci dotrzeć w różne miejsca. Łatwy montaż gwarantuje, że bez problemu uzyskasz trwałe i solidne połączenie maszyny z elementem, co zapewni Ci nie tylko szybki rezultat, ale także bezpieczeństwo. Produkt wykorzystasz na wiele różnych sposobów, a on zachowa przy tym swoją pełną funkcjonalność.

    • Wytrzymały
    • Wysokiej jakości szybkozłącza
    • Pasuje do każdego kompresora

    Specyfikacja techniczna

    MateriałNylon
    Kod produktu5022336581010