Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Węgiel i brykiet do grilla

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Grillowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Węgiel drzewny Landman Premium

Węgiel drzewny Landman Premium

15,98
/ szt.
6,39
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Węgiel drzewny Landman Premium jest niezbędny do rozpalenia grilla. Produkt jest wydajny i pozostaje po nim minimalna ilość popiołu. Został zapakowany w szczelny worek, łatwy w przechowywaniu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także innego rodzaju paliwa Landman Premium. Zadbaj o sprawne rozpalenie grilla i wysoką jakość przygotowywanych posiłków.

   Cechy i zalety

    Planujesz korzystać z grilla węglowego i szukasz wysokiej jakości paliwa? Twoje oczekiwania spełni węgiel drzewny Landman Premium. To specjalnie opracowany produkt, który jest zarówno wydajny, jak i łatwy w rozpalaniu. Dzięki temu nie musisz trudzić się przez długi czas i czekać wieczność na przygotowanie posiłku. Węgiel drzewny Landman Premium to świetna i szeroko dostępna alternatywa dla innych paliw stałych do grillowania. Opakowanie jest wydajne, co zminimalizuje również koszty związane z użytkowaniem grilla. Po spaleniu pozostaje minimalna ilość popiołu, co świadczy o jakości i braku dodatkowych składników. Ponadto masz również znacznie mniej pracy przy opróżnianiu pojemnika i jego czyszczeniu. W sklepie Castorama znajdziesz wiele innych produktów Landman Premium.

    • Łatwy w rozpalaniu
    • Długi czas palenia
    • Minimalna ilość popiołu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaLandmann
    Typ paliwaWęgiel drzewny
    Waga produktu2500g
    Kod produktu4000810009305