Produkty

Wełna Isover KT40 200 mm 5,52 m2

Kliknij aby powiększyć

Wełna Isover KT40 200 mm 5,52 m2

Marka: Isover

Marka: Isover

Kod: 921553

|
Wełna Isover KT40 nadaje się do wykorzystania na różnych powierzchniach jako system dociepleń. Sprawdzi się w roli izolacji poddaszy, podłóg, stropodachów wentylowanych, stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Wykonana jest z włókien szklanych, które charakteryzują się wysoką klasą ognioodporności, zapobiegając rozprzestrzenianiu się ognia w budynku.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Dostawa kurierem w sobotę

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość wełny: 200 mm

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Wymiary produktu

1200 x 4600 mm

Grubość wełny

200 mm

Ilość m2 w opakowaniu

5,52 m2

Waga brutto

12.14 kg

Wysokość opakowania

120 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

izolacja cieplna i akustyczna dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych

Klasa reakcji na ogień

A1

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,040 W/mK

Wartość oporu (R)

5,00 m2k/W

Parametry indywidualne

Marka

Isover

Seria

KT40

Nr referencyjny

101203709

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

naturalna wełna mineralna z włókna szklanego
Wełna mineralna marki Isover z serii KT40 to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, jeśli szukasz sposobu na efektywne docieplenie budynku. Nadaje się do wykorzystania jako element izolacji termicznej zarówno poddaszy użytkowych i nieużytkowych, jak i podłóg, stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Wykonana jest z włókna szklanego o zwartej strukturze, dzięki czemu zachowuje trwałość i stanowi świetną barierę ognioodporną, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się ognia w budynku. Dodatkowo jest również doskonałą barierą akustyczną tłumiącą wszelkie dźwięki z zewnątrz, dlatego zapewnia Ci komfortowe warunki do odpoczynku w domowym zaciszu. Mata minimalizuje ilość uciekającego z budynku ciepła, ogranicza również emisję dwutlenku węgla do atmosfery, więc stosując ją, przyczyniasz się do poprawienia stanu środowiska naturalnego.
Ocena
9 komentarzy
05.11.2017
Podana wartość oporu cieplnego nie odpowiada podanemu współczynnikowi przewodzenia ciepła. Jedna z wartości jest wpisana błędnie.
Zatem sklep podaje nieprawdziwe informacje na temat oferowanego produktu.
22.10.2019
Mieszane odczucia. Kupiłem około 17 opakowań. Część ok, bez żadnych problemów, jednak było kilka rolek, które mocno się rozwarstwiały, jakby sprasowane za bardzo... Chyba zależy jaka partię się trafi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Cieszymy się, że wełna spełniła Pana oczekiwania, przykro nam jednak, jeśli niektóre rolki sprawiały wrażenie zbyt sprasowanych. Przyjrzymy się tej kwestii bliżej wraz z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie tego działu. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

01.10.2019
Kupiłem dodatkowo 2 rolki tej wełny (15cm) z promocji. O ile kupione w lipcu były ok, tak ta okazyjna nie rozpręża się, ma w porywach 12 do 13 cm. 1 rola się rozwarstwila przy rozwijaniu i wygląda jak szmata. Idzie do zwrotu. Lipa. Nie kupujcie w promocji. 1 gwiazdka za promocyjną.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami komentarzem. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Kwestię te przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w sklepie, celem jej wyjaśnienia i rozwiązania.

17.04.2018
Przez krótki czas zaczęła nam się pojawiać niewielka pleśń na poddaszu. Po ociepleniu go tym materiałem od razu jest lepiej
29.03.2018
Właśnie dociepliłem poddaszę pierwszą rolką.
Najważniejsza sprawa to trzeba koniecznie dociąć szerokością o 2 cm większą.
Wtedy trzyma się całkiem dobrze pomiędzy krokwiami.
Sznurkowanie niezbędne mimo wszystko.
06.09.2017
Jeśli ocieplić podłoże to tylko tym! Co do poddasza to nie stosowałem
06.05.2017
jaka jest szerokość? dlaczego nie ma takiej informacji?
18.10.2015
wełna dobrej jakości. Isover ma całkiem niezłe produkty . Jak się tu trafi na promocje to można ją kupić tanio. grubość dobra do izolacji
27.05.2015
kupiłem do izolacji dachu między krokwiami, bardzo miękka, wręcz szmatowata, bez sznurowania nie chce się trzymać, opada.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Instrukcja wideo - izolacja ściany szczytu

 • Budowa

  Jak ocieplić dach?

 • Budowa

  Izolacja termiczna metodą natryskową – na czym polega

Ocena i komentarz dla:

Wełna Isover KT40 200 mm 5,52 m2