Produkty

Wełna Isover KT40 50 mm 20,64 m2

Kliknij aby powiększyć

Wełna Isover KT40 50 mm 20,64 m2

Marka: Isover

Marka: Isover

Kod: 921550

|
Wełna mineralna szklana jest energooszczędnym produktem przeznaczonym do izolacji akustycznej i termicznej. Ze względu swoje właściwości skutecznie zabezpiecza budynek przed zimnem oraz hałasem. Wełna mineralna może zostać wykorzystana do wyłożenia dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych stropodachów wentylowanych oraz podłóg i stropów pomiędzy legarami.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość wełny: 50 mm

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Wymiary produktu

17200 x 1200 mm

Grubość wełny

50 mm

Ilość m2 w opakowaniu

20,64 m2

Waga brutto

10.84 kg

Wysokość opakowania

120 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

izolacja cieplna i akustyczna dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami, drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych

Klasa reakcji na ogień

A1

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,040 W/mK

Wartość oporu (R)

1,25 m2K/W

Parametry indywidualne

Marka

Isover

Seria

KT40

Informacje dodatkowe

jedna rolka zawiera dwie maty o wymiarach 8600 x 1200 mm

Nr referencyjny

101203703

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

naturalna wełna mineralna z włókna szklanego
Wełna szklana jest produktem budowlanym przeznaczonym do zapewnienia odpowiedniego poziomu izolacji akustycznej oraz termicznej. Skutecznie chroni budynek przed działaniem zimna oraz dużym hałasem. Ze względu na swoje właściwości należy do produktów energooszczędnych. Wełna mineralna szklana może zostać użyta jako wypełnienie dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych stropodachów wentylowanych, podłóg i stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Wełna szklana zapewnia odpowiedni mikroklimat, ze względu na bardzo dobrą paroprzepuszczalnością. Charakteryzuje się dużą sprężystością, więc wykazuje dużą wytrzymałość na ściskanie oraz dodatkowe obciążenia, dlatego zachowa swój niezmieniony wygląd przez długi czas.
Ocena
9 komentarzy
22.10.2019
Mieszane odczucia. Kupiłem około 17 opakowań. Część ok, bez żadnych problemów, jednak było kilka rolek, które mocno się rozwarstwiały, jakby sprasowane za bardzo... Chyba zależy jaka partię się trafi.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za informację. Cieszymy się, że wełna spełniła Pana oczekiwania, przykro nam jednak, jeśli niektóre rolki sprawiały wrażenie zbyt sprasowanych. Przyjrzymy się tej kwestii bliżej wraz z osobami odpowiedzialnymi za funkcjonowanie tego działu. Przypominamy również o możliwości złożenia reklamacji w dowolnej Castoramie, gdzie zostanie rozpatrzona.

01.10.2019
Kupiłem dodatkowo 2 rolki tej wełny (15cm) z promocji. O ile kupione w lipcu były ok, tak ta okazyjna nie rozpręża się, ma w porywach 12 do 13 cm. 1 rola się rozwarstwila przy rozwijaniu i wygląda jak szmata. Idzie do zwrotu. Lipa. Nie kupujcie w promocji. 1 gwiazdka za promocyjną.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się z nami komentarzem. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Kwestię te przekażemy osobom odpowiedzialnym za jakość produktów w sklepie, celem jej wyjaśnienia i rozwiązania.

17.04.2018
Przez krótki czas zaczęła nam się pojawiać niewielka pleśń na poddaszu. Po ociepleniu go tym materiałem od razu jest lepiej
29.03.2018
Właśnie dociepliłem poddaszę pierwszą rolką.
Najważniejsza sprawa to trzeba koniecznie dociąć szerokością o 2 cm większą.
Wtedy trzyma się całkiem dobrze pomiędzy krokwiami.
Sznurkowanie niezbędne mimo wszystko.
05.11.2017
Podana wartość oporu cieplnego nie odpowiada podanemu współczynnikowi przewodzenia ciepła. Jedna z wartości jest wpisana błędnie.
Zatem sklep podaje nieprawdziwe informacje na temat oferowanego produktu.
06.09.2017
Jeśli ocieplić podłoże to tylko tym! Co do poddasza to nie stosowałem
06.05.2017
jaka jest szerokość? dlaczego nie ma takiej informacji?
18.10.2015
wełna dobrej jakości. Isover ma całkiem niezłe produkty . Jak się tu trafi na promocje to można ją kupić tanio. grubość dobra do izolacji
27.05.2015
kupiłem do izolacji dachu między krokwiami, bardzo miękka, wręcz szmatowata, bez sznurowania nie chce się trzymać, opada.
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jakie problemy czekają na nas w starej kamienicy?

 • Budowa

  Jak ograniczyć ucieczkę ciepła i ocieplić nadproże?

 • Budowa

  Jak ocieplić dach?

Ocena i komentarz dla:

Wełna Isover KT40 50 mm 20,64 m2