Produkty

Wełna Rockwool Rockroll Plus 150 mm 3 m2

Kliknij aby powiększyć

Wełna Rockwool Rockroll Plus 150 mm 3 m2

Marka: Rockwool

Marka: Rockwool

Kod: 920779

|
 • najwyższa klasa niepalności A1
 • paroprzepuszczalna – zadeklarowany parametr MU1
 • produkt hydrofobizowany – nienasiąkliwy
Wełna Rockroll Plus to produkt o szerokich możliwościach wykorzystania, w związku z czym znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Za jej pomocą zapewnisz konstrukcjom w swoim mieszkaniu idealną izolację termiczną. Produkt wykonany ze skalnej wełny mineralnej jest odporny na wilgoć oraz ogień, co czyni go wyrobem wyjątkowo trwałym.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość wełny: 150 mm

Parametry logistyczne

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Wymiary produktu

1000 x 3000 mm

Grubość wełny

150 mm

Ilość m2 w opakowaniu

3 m2

Waga brutto

12.6 kg

Wysokość opakowania

100 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

40 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

izolacja stropów i poddaszy

Klasa reakcji na ogień

A1

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,040 W/mK

Wartość oporu (R)

3,75 m2K/W

Parametry indywidualne

Marka

Rockwool

Seria

Rockroll Plus

Nr referencyjny

126158

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

skalna wełna mineralna
Wełna Rockroll Plus to specjalna mata, za pomocą której będziesz w stanie samodzielne wykonać izolację termiczną pomieszczeń oraz konstrukcji w Twoim mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się przy wykańczaniu stropodachów wentylowanych, sufitów podwieszanych, ścian działowych lub podłóg na legarach, jednocześnie nie wpływając na stabilność konstrukcji – wełna cechuje się bowiem niewielkim ciężarem. Szerokie zastosowanie tego produktu sprawia, że będziesz w stanie użyć go do swoich potrzeb. Wełna wykonana została ze skalnej wełny mineralnej, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na wilgoć oraz niepalna – w związku z tym będzie znakomicie spełniała swoją funkcję przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz też inne materiały izolacyjne tej marki, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.
Ocena
4 komentarze
07.12.2017
W Castoramie w Łodzi na Wróblewskiego wełna stoi na dworze i moknie. Na sklepie jest tylko mała ilość. W katalogu producenta są opisane warunki przechowywania (sucha równa powierzchnia i chronić przed zadaniem wodą). Jak mi przywieźli Paletę to aż kałuża się zrobiła
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za zgłoszenie. Wełna skalna składowana jest pod gołym niebem, ale jest to zgodne z procesem magazynowania. Jedną z zalet tego produktu jest to, że pomimo przemoczenia, po wyschnięciu nie traci swoich właściwości. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i prosimy o kontakt ze sklepem w celu wymiany towaru.

30.10.2017
Wełna, którą mogę polecić z naprawdę czystym sercem
25.09.2017
Wełna zasługuje na miarę bardzo mocnego materiału!!!
03.12.2019
Opis produktu wprowadza klienta w błąd. Otrzymałem wełnę podwójną po 50mm, co za tym idzie powierzchnia krycia dla grubości 100mm to zaledwie 2m2 a nie 4 jak jest w opisie. W porównaniu z produktem o grubości 150mm rozlatuje się i dużo gorzej układa na poddaszu. Gdybym wiedział wcześniej, że produkt jest w taki sposób pakowany, to wolałbym zrobić izolację z podwójnej 150mm.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przekazanie nam tej informacji. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Dostępne w sklepie rolki mają grubość 100 mm, prosimy więc o kontakt z dowolnym sklepem Castorama celem zwrotu produktu, jeśli jest nieużywany, lub złożenia jego reklamacji.

 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak ocieplić dach?

 • Budowa

  Izolacja termiczna metodą natryskową – na czym polega

 • Budowa

  Instrukcja wideo - izolacja ściany szczytu

Ocena i komentarz dla:

Wełna Rockwool Rockroll Plus 150 mm 3 m2