Produkty

Wełna Rockwool Rockslab Acoustic 70 mm 3,66 m2

Kliknij aby powiększyć

Wełna Rockwool Rockslab Acoustic 70 mm 3,66 m2

Marka: Rockwool

Marka: Rockwool

Kod: 920775

|
 • najwyższa klasa niepalności A1
 • produkt hydrofobizowany – nienasiąkliwy
 • niski współczynnik przewodzenia ciepła λ=0,036 [W/mK]
 • paroprzepuszczalna – zadeklarowany parametr MU1
Skalną wełnę mineralną można z powodzeniem stosować na konstrukcjach dachowych, szkieletowych oraz ścianach trójwarstwowych i działowych. Zapewni doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Poprzez zastosowanie płyt skutecznie zabezpieczysz wnętrza w swoim gospodarstwie domowym przed niskimi temperaturami oraz nadmiernym hałasem.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Grubość płyty: 70 mm

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

610 x 1000 mm

Wysokość opakowania

100 cm

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

60 cm

Waga brutto

12.81 kg

Grubość płyty

70 mm

Ilość m2 w opakowaniu

3,66 m2

Liczba sztuk w opakowaniu

6

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ściany działowe, poddasza użytkowe, drewniane stropy belkowe, podłogi na legarach, ściany trójwarstwowe

Klasa reakcji na ogień

A1

Wartość oporu (R)

1,90 m2K/W

Współczynnik przewodzenia ciepła (λ)

0,036 W/mK

Parametry indywidualne

Marka

Rockwool

Seria

Rockslab Acoustic

Nr referencyjny

164635

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

skalna wełna mineralna
Oferowany produkt to skalna wełna mineralna. Doskonale sprawdzi się do montowania na poddaszach użytkowych, drewnianych stropach belkowych, podłogach na legarach oraz ścianach trójwarstwowych, działowych i osłonowych. Z powodzeniem można ją stosować zarówno do izolacji akustycznej, jak i termicznej. Produkt świetnie ogrzeje Twoje wnętrza zawsze wtedy, kiedy będzie to potrzebne, na przykład w chłodne, zimowe dni. Dzięki wełnie stosowanie dodatkowego ogrzewania nie będzie konieczne, co pozwoli na lepsze zarządzanie domowym budżetem. Ponadto doskonale zabezpieczysz swoje pomieszczenia przed nadmiernym hałasem. W ofercie znajdziesz różnego rodzaju wełny, które pomogą wykonać skuteczną izolację w Twoim gospodarstwie domowym.
Ocena
13 komentarzy
10.04.2018
Ja bym chciał wyciszyć PIsowców ale nie wiem czy się nada? Chyba tak!
27.03.2016
Chcę wygłuszyć ścianę przed hałaśliwymi sąsiadami, czy ta wełna się do tego nadaję ?
Jaki jest wsp. tłumienia?
Czy wygłuszy mi ścianę w 100%?

21.07.2015
Wyciszenie to jedno, ale mnie chodziło głównie o docieplenie. No i przyznam, że chyba sie udało. Wyraźnie spadły mi rachunki ostatniej zimy. Zastrzegam jednak, że była ciepła w sumie, więc do końca nie jestem pewien zasług wełny.
01.02.2020
Chciałem wygłuszyć trochę pokój od łazienki ale zbytnio nie dało to zamierzonego efektu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli uzyskany efekt nie jest satysfakcjonujący. Chcielibyśmy Panu pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z jednym z naszych fachowców, który postara się dotrzeć do przyczyn tego stanu rzeczy oraz chętnie udzieli wskazówek na temat tego, co należy zrobić, by uzyskany efekt był zadowalający. Fachowcy dostępni są zarówno na miejscu w sklepach, jak i przez kontakt telefoniczny. Numery telefonów do sklepów można znaleźć na stronie: www.castorama.pl/sklepy

20.10.2019
Co do samej wełny jest okej, wiele metrów już jej położyłem, test włączonego radia za ścianą fascynujący, lecz pare dni temu otworzyłem paczke w ktorej wełna była mokra(jakiś grzyb). Cała reszta wróci do castoramy, złe magazynowanie lub transport. Wina casto lub producenta, należy zwracać uwagę, na to co kładziemy.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. W tego rodzaju przypadkach naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. W tym celu zachęcamy do odwiedzenia dowolnego sklepu Castorama. Jednocześnie zapewniamy, że opisana przez Pana kwestia zostanie niezwłocznie przekazana osobom odpowiedzialnym za jakość oferowanych w sklepie produktów w celu weryfikacji.

22.01.2019
Tłumienie zależy od masy, grubości i struktury materiału. Do zastosowania wewnętrz jako wyciszenie i ocieplenie nie znam lepszego materiału niż wełna mineralna. Należy pamiętać, że fala dźwiękowa przenosi się nie tylko przez ścianę i całkowite wytłumienie dźwięków zza ściany może być niemożliwe. Natomiast efekt będzie zauważalny.
20.04.2016
Wełna pomogła mi wyciszyć bardzo głośną pralkę AMICA AWX612D. Na wyciszenie pralki (wewnątrz) po bokach bębna i na dole poszły dokładnie dwie płyty. Efekt super. Szkoda, że nie można kupić pojedynczych płyt na sztuki. Do wygłuszania/wyciszania serdecznie polecam
19.04.2016
materiał dobry , sąsiad mi polecił co miał taki sam problem jak my ale lokalizacja nie jest najlepsza. wazne że hałasy juz nie sa tak słyszalne.
04.04.2016
Przereklamowane możliwości akustyczne, podawane parametry mają się słabo do realiów. Wygłuszyliśmy i jest tylko ciutkę ciszej a miała być odczuwalna różnica.
24.03.2016
Super i tanio
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak uniknąć zbyt głośnej pracy instalacji wodnej (armatury czerpalnej)?

 • Budowa

  Jak wybrać wełnę do izolacji akustycznej

 • Budowa

  Izolacja akustyczna – co warto o niej wiedzieć?

Ocena i komentarz dla:

Wełna Rockwool Rockslab Acoustic 70 mm 3,66 m2