icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro budowlane profesjonalne 14 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro budowlane profesjonalne 14 l
31,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiadro przeznaczone jest do mieszania oraz przenoszenia różnych zapraw, zatem przyda się na placu budowy. Powstało z odpornego na uszkodzenia mechaniczne polietylenu, więc będzie służyło Ci przez długi czas. Produkt cechujący się żółtym kolorem jest zauważalny z dużej odległości, co zapobiegnie najechaniu na niego pojazdami. Proponujemy różne rodzaje wiader.

  Cechy i zalety

  Wiadro stosowane jest w czasie prac budowlanych, ponieważ umożliwia mieszanie oraz transport różnych zapraw. Produkt wykonany z odpornego na odkształcenia polietylenu będzie służył Ci przez długi czas nawet w przypadku jego intensywnej eksploatacji. Wiadro wyposażone zostało w ocynkowany uchwyt nie ulegający szkodliwemu działaniu wilgoci – ma to szczególnie istotne znaczenie na placach budowy. Produkt utrzymany jest w intensywnym żółtym kolorze, więc jest widoczny nawet z dużej odległości, co zmniejsza ryzyko najechania na niego taczką lub koparką. Wiadro stosowane jest zarówno przez firmy budowlane, jak też zwykłych majsterkowiczów. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje wiader, więc z powodzeniem wybierzesz model spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   KolorŻółty
   Materiał uchwytuStal
   MateriałPolietylen
   Pojemność14L
   Kod produktu5902060715144