Produkty

Wiadro ocynkowane 7 l

Kliknij aby powiększyć

Wiadro ocynkowane 7 l

Kod: 626700

|
Wiadro stosowane jest w czasie prac zarówno ogrodowych, jak też remontowych – umożliwia przechowywanie oraz przenoszenie rozmaitych akcesoriów oraz preparatów. Ocynkowana stal jest odporna nie tylko na zniekształcenia, ale także korozję, więc przedmiot przez długi czas zachowa nienaganny stan. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Długość opakowania

22 cm

Wysokość opakowania

25 cm

Szerokość opakowania

25 cm

Waga brutto

0.68 kg

Pojemność w litrach

7 l

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prace w ogrodzie, na budowie, w gospodarstwie domowym

Pokrywka w zestawie

nie

Parametry indywidualne

Nr referencyjny

15012

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal ocynkowana

Kolor producenta

ocynk
Wiadro przyda się w większości gospodarstw domowych – stosowane jest w celu przechowywania rozmaitych odpadów. Wykorzystywane jest zarówno w mieszkaniach, jak też w ogrodach, przykładowo w czasie przenoszenia zgrabionych liści. Znakomicie sprawdza się także w czasie prac remontowych, dlatego bezproblemowo dostosujesz je do indywidualnych potrzeb. Stworzone zostało z ocynkowanej stali, wobec czego jest odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również na korozję – ma to istotne znaczenie w przypadku użytkowania go na świeżym powietrzu lub przechowywania w nim wilgotnych przedmiotów. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje wiader, dlatego pojemność produktu z powodzeniem dostosujesz do własnych wymagań.
Ocena
2 komentarze
29.01.2017
Ocynk jest równo położony na całej powierzchni wiadra. Dno wygląda jak lustro. Po wypolerowaniu całości pastą polerską mam za półdarmo odjechane na maksa wiadro do pomyj. Ilona nie wierzyła, że to na serio wiadro z Castoramy! Powtarzała ciągle "weź coś z tym zrób", a ja po prostu poszedłem i kupiłem to wiadro. Jesteśmy bardzo z Ilonką zadowoleni. Nawet nasz pies polubił to wiadro i codziennie bawi się rączką. Jest fantastyczne! No miodzio perfecto! Każdemu życzę takiego wiadra! No każdemu!
22.11.2016
Wiadro jak wiadro. Trwałe, pojemne i nie pokrywa się rdzą mimo częstych niesprzyjających warunków. Ja sobie cenię. Tylko muszę dokupić jeszcze to większe.
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jakie pojemniki warto mieć w ogrodzie?

 • Urządzanie

  Pojemniki do segregowania śmieci

 • Ogród

  Co zrobić ze skoszoną trawą?

Ocena i komentarz dla:

Wiadro ocynkowane 7 l