Zobacz więcej Akcesoria do grillowania

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Grillowanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do grillowania

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Widelec ogniskowy
Strzałka w prawo

Widelec ogniskowy

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Widelec ogniskowy wykonany został ze stalowego pręta o długości pozwalającej Ci na zachowanie bezpiecznej odległości od ognia. Drewniana rękojeść zabezpiecza przed oparzeniem, wpływając na komfort użytkowania produktu. Widelec ma dwuzębne ostre końce, na które wygodnie nabijesz kiełbaski oraz warzywa. W naszej ofercie znajdziesz również inne akcesoria do grillowania.

   Cechy i zalety

    Widelec ogniskowy to niezwykle praktyczne i trwałe rozwiązanie, które znakomicie zdaje egzamin podczas smażenia nad ogniskiem kiełbasek, mięsa oraz warzyw. Produkt jest wielokrotnego użytku, dzięki czemu nie musisz już wyszukiwać kija do strugania – wyciągasz widelec i wygodnie pieczesz kiełbaski nad ogniem. Wykonany jest ze stalowego pręta o optymalnej długości, co umożliwia Ci ustawienie się w bezpiecznej odległości od ognia. Widelec posiada drewnianą rączkę, która zabezpiecza przed nagrzanym drutem, pozwalając Ci uniknąć niebezpiecznego oparzenia. Na końcu znajdują się widełki dwuzębne o ostrych zakończeniach, więc nadziana kiełbaska jest stabilnie osadzona na widelcu, który dodatkowo cechuje się niewielką wagą.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWidelec do grillowania
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     KolorStalowy
     MateriałTworzywo sztuczne i stal
     Kod produktu5906083995682