Zobacz więcej Widły

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia trzonowane

Strzałka w prawo

Widły

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Widły ogrodowe Robi trzonek drewniany
Strzałka w prawo

Widły ogrodowe Robi trzonek drewniany

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W każdym gospodarstwie domowym, gdzie obecny jest nawet mały, przydomowy ogródek sprawdzą się widły. Mają szerokie zastosowanie – możesz zbierać nimi liście lub skoszoną trawę. Produkt charakteryzuje się długością, dzięki czemu prac nie musisz wykonywać w nienaturalnej pozycji, obciążającej kręgosłup – ponad półtorametrowe widły gwarantują Ci komfort wykonywania zadań ogrodowych.

   Cechy i zalety

    Widły sprawdzą się na posesji, w ogrodzie, na działce oraz na farmie – są niezbędnym elementem każdego gospodarstwa domowego wyposażonego w kawałek zieleni. Sprawdzą się jako istotne narzędzie podczas zbierania siana, trawy po koszeniu lub liści jesienią. Wykorzystasz je także do załadunku liści po warzywach takich jak buraki czy też do spulchniania ziemi. Produkt wyprodukowano z połączenia stali węglowej, drewna lakierowanego oraz tworzywa sztucznego. Narażona na intensywną pracę głowica jest wytrzymała, dzięki czemu możesz wykonywać nią wyjątkowo ciężkie prace. Drewniany trzon zakończy jest plastikową rączką, która świetnie układa się w dłoni i nie ślizga się – jest stabilna. Widły zapewniają także komfort pracy ze względu na swoją długość – pozwala Ci ona wykonywać zadania ogrodowe w ulubionej pozycji, ponieważ nie musisz się nienaturalnie schylać oraz garbić.

     Specyfikacja techniczna

     Typ uchwytuW kształcie D
     Typ uchwytuW kształcie D
     Kod produktu5904842009342