Zobacz więcej Wieszaki na ręczniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Wieszaki i uchwyty

Strzałka w prawo

Wieszaki na ręczniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszaczki samoprzylepne Nice Sea 3 sztuki chrom

Wieszaczki samoprzylepne Nice Sea 3 sztuki chrom

9,98
/ opak.
3,33
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszaczki samoprzylepne z serii Nice Sea to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz ułatwić Twojemu dziecku przygotowanie rzeczy potrzebnych do kąpieli. Wykonane są z tworzywa sztucznego, które dzięki swojej trwałości zapewnia solidne mocowanie zawieszonych ręczników i ubrań. Chromowe wykończenie możesz wykorzystać w każdej aranżacji w domu lub też w przedszkolu czy szkole.

   Cechy i zalety

    Wieszaczki samoprzylepne z kolekcji Nice Sea to praktyczne rozwiązanie, które ułatwi Tobie oraz Twojemu dziecku przygotowanie do kąpieli lub porannej toalety. Pojedynczy produkt wykonany jest z polistyrenu, czyli tworzywa sztucznego charakteryzującego się wysoką trwałością, dzięki któremu wieszak zapewnia solidne utrzymanie zawieszonych na nim rzeczy. Wieszaczek mocuje się za pomocą taśmy samoprzylepnej, więc możesz wybrać dowolne miejsce na jego umieszczenie. Jeśli ulokujesz go na wysokości dostępnej dziecku, będzie ono mogło samo organizować sobie potrzebne do umycia się ręczniki czy też ubrania, co sprawi, że nauczy się samodzielności w wykonywaniu codziennych obowiązków. Produkt nadaje się do wykorzystania w przedszkolach i szkołach, gdzie z pewnością przydadzą się 3 wieszaki, które składają się na zestaw.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu3
     MateriałPolistyren (PS)
     Głębokość produktu30mm
     Szerokość produktu20mm
     Wysokość produktu50mm
     Kod produktu5901487704069