Zobacz więcej Relingi kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Relingi kuchenne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak podwieszany na ręczniki Cooke&Lewis satyna
Strzałka w prawo

Wieszak podwieszany na ręczniki Cooke&Lewis satyna

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójny wieszak na ręczniki to wręcz niezbędny element wyposażenia kuchni. Dzięki niemu nie tylko uporządkujesz kuchenne tekstylia, ale zyskasz więcej przestrzeni do przechowywania innych przedmiotów codziennego użytku. Zawieś na wieszaku wszystkie tekstylia kuchenne, których używasz codziennie, będziesz mieć do nich łatwy dostęp.

   Cechy i zalety

    Podwójny wieszak na ręczniki sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Przy jego pomocy zwiększysz przestrzeń przechowywania. Nie musisz już trzymać ściereczek w szafce, zawieś je. To małe akcesorium kuchenne jest bardzo funkcjonalne. Nie montuje się go na stałe, wystarczy umieścić wieszak na drzwiach szafki. To od Ciebie zależy, czy powiesisz go na wysoko, czy tuż przy blacie. Najważniejsze to urządzić się tak, by mieć wszystko w zasięgu ręki. Wieszak wykonany jest z nierdzewne stali, dzięki czemu jest trwały oraz odporny na czynniki zewnętrze – zwłaszcza wilgoć i plamy spożywcze. Nie odkształci się pod wpływem dopuszczalnego ciężaru. Jest łatwy do utrzymania w czystości, pielęgnowany codziennie zachowa swój satynowy kolor.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     WykończenieSatyna
     Kod produktu5908305611547