LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Relingi kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Relingi kuchenne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak pojedynczy na ręczniki Cooke&Lewis satyna
Strzałka w prawo

Wieszak pojedynczy na ręczniki Cooke&Lewis satyna

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak pojedynczy na ręczniki przyda się w każdej kuchni. Ten bardzo drobny element wyposażenia z pewnością ułatwi życie w Twoim gospodarstwie domowym. Dzięki niemu łatwo uporządkujesz przestrzeń, zawiesisz ręczniki tak, by mieć je zawsze w zasięgu ręki. Satynowy kolor wieszaka doskonale komponuje się z różnymi stylami wykończenia kuchni. Idealnie pasuje do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

   Cechy i zalety

    Wieszak pojedynczy na ręczniki to mały element wyposażenia kuchennego, który przyda się każdemu. Z jego pomocą zorganizujesz dodatkową przestrzeń przechowywania. Możesz zawiesić na nim nie tylko ręczniki i ścierki, ale także fartuch kuchenny czy płócienne torby na zakupy. Wieszaka nie trzeba przytwierdzać na stałe, jest on przenośny, dzięki czemu znacznie bardziej funkcjonalny. Umieszcza się go na brzegu szafek kuchennych, zarówno tych z poziomu blatu, jak i podwieszonych wyżej. Dzięki temu wszystkie przedmioty podstawowego użytku będziesz miał pod ręką. Wieszak jest mocny, wykonany ze stali nierdzewnej, bez kłopotów możesz więc pozostawić na nim wilgotne ręczniki. Ten model produktu dostępny jest w kolorze satyny, która dobrze komponuje się z wieloma stylami wykończenia wnętrz.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5908305611530