Produkty

Wieszak ścienny na rower

Kliknij aby powiększyć

Wieszak ścienny na rower

Kod: 105550

|
 • pozwala zaoszczędzić miejsce
 • gumowa osłona zabezpiecza obręcz koła roweru przed zarysowaniami
 • malowany proszkowo
Zamocowanie wieszaka ściennego na rower to dobre rozwiązanie w mieszkaniach, w których nie ma osobnego schowka na jednoślady. Umożliwi on wygodne przechowywanie roweru także w piwnicy lub garażu. Produkt jest odporny na obciążenia, więc może przytrzymywać zarówno rowery z ramą aluminiową, jak i stalową. Pozwala na znaczną oszczędność miejsca w pomieszczeniu.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

25,5-37 x 7,5-10 x 4 cm

Długość opakowania

4 cm

Wysokość opakowania

37 cm

Szerokość opakowania

9 cm

Waga brutto

0.6 kg

Rozmiar otworu montażowego

6 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pokój, garaż, piwnica

Instrukcja montażu

nie

Akcesoria w zestawie

śruby i kołki

Udźwig

25 kg

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal

Kolor producenta

czarny
Wieszak rowerowy pozwala na zawieszenie roweru na ścianie, przez co zyskujesz więcej wolnego miejsca w pomieszczeniu. Dzięki temu na jednej ścianie mogą zmieścić się dwa rowery – jeden nad drugim. Solidny, wykonany z metalu uchwyt sprawia, że rower będzie pewnie wisiał na ścianie w pokoju, garażu lub piwnicy. Montuje się go na śruby i kołki. Hak do zawieszenia został dodatkowo pokryty warstwą gumy, co umożliwia lepszą ochronę koła rowerowego przed uszkodzeniem mechanicznym. Wieszak zapewnia wytrzymałość na obciążenia, dzięki czemu bez obaw możesz zawiesić na nim rowery z aluminiową lub żeliwną ramą. W ofercie dostępne są także inne wieszaki na rowery oraz na narty, które pozwolą oszczędzić miejsce w Twoim domu.
Ocena
4 komentarze
10.05.2018
Słabo trzyma rower
07.01.2016
Coś przewspaniałego! Mamy mały garażyk przy bloku i nie ma tam prawie miejsca na auto, a co dopiero na rower. Zakup polecił mi kumpel z podobnym problemem. Z czystym sercem polecam!
28.07.2015
Zakup takiego wieszaka doradził mi sprzedawca w sklepie, w którym kupowałem nowy rower w zeszłym roku. Jak twierdził, a pewnie się na tym zna, rower wiszący w zimie nie niszczy się w taki sposób, jak ten stojący. Przyznać muszę, że nigdy nie myślałem o tym w ten sposób, ale po ostatniej zimie faktycznie jakby mniej pracy na wiosnę było.
26.07.2015
wieszak wygląda niepozornie i bałem sie, że nie utrzyma roweru. jednak dobrze wytrzymuje jego ciezar, pojazd mieszkał na nim całą zimę. wieszanie pod sufitem zajmuje malo miejsca.
 • Porady
  i wskazówki

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wygospodarować miejsce na rower w mieszkaniu?

 • Narzędzia i artykuły

  Wnętrze dla uprawiających sporty

 • Narzędzia i artykuły

  Jak wykorzystać nieużywane sprzęty sportowe?

Ocena i komentarz dla:

Wieszak ścienny na rower