Zobacz więcej Wizjery do drzwi

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Akcesoria drzwiowe

Strzałka w prawo

Wizjery do drzwi

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wizjer Smith & Locke mosiądz 14 mm 180° 35-58 mm
Strzałka w prawo

Wizjer Smith & Locke mosiądz 14 mm 180° 35-58 mm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chciałbyś wiedzieć, kto stoi u Twoich drzwi jeszcze ich otwarciem? Pomoże Ci w tym prezentowany tutaj wizjer – część zamocowana w skrzydle pozwoli na rozpoznanie gościa jeszcze przed zaproszeniem go do środka. Model posiadający kolor mosiądz idealnie nadaje się do skompletowania z zamkiem o takiej samej barwie. Sprawdź również inne wizjery dostępne w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Gdy słyszysz dźwięk dzwonka do drzwi, często obawiasz się ich otwarcia? Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego, że nie jesteś w stanie zgadnąć kto postanowił Cię odwiedzić. Wizjer to element przeznaczony do zamocowania w skrzydle – praktyczna część umożliwi Ci łatwe rozpoznanie gościa bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. Przedmiot stworzony z mosiądzu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. Posiada barwę mosiądz, więc będzie estetycznie prezentował się po skompletowaniu z klamką lub zamkiem o metalicznym odcieniu. Nie zastanawiaj się więcej, kto dzwoni do Twoich drzwi – zaopatrz się w praktyczny wizjer i ciesz się poczuciem bezpieczeństwa w swoim mieszkaniu. Zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu25.9mm
     Minimalna grubość drzwi35mm
     Maksymalna grubość drzwi58mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MateriałMosiądz
     KolorMosiądz
     Grupa kolorystycznaZłoty
     Kod produktu3663602834564