Zobacz więcej Wkłady do szuflad

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Wkłady do szuflad

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład do szuflad Cooke&Lewis 40 cm biały

Wkład do szuflad Cooke&Lewis 40 cm biały

8,28
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkład do szuflad to małe wyposażenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Z jego pomocą łatwo zachowasz porządek, zwłaszcza w szufladzie na sztućce. Wkład podzielony jest na pięć komór, w których posegregujesz noże, łyżki, łyżeczki, widelce i inne przybory kuchenne. Wykonany został z mocnego tworzywa sztucznego, co gwarantuje jego trwałość w kontakcie z metalowymi sztućcami.

   Cechy i zalety

    W każdej kuchni powinien znajdować się wkład do szuflad, przy pomocy którego uporządkujesz sztućce. Dzięki temu nie będą one się niszczyć i tępić, co w przypadku ostrych noży jest najważniejsze. Stosując wkład do szuflad zyskujesz także więcej czasu, nie musisz już przeglądać zawartości każdej z nich, by znaleźć np. wyciskarkę do czosnku. Wszytko leży na swoim miejscu. Taki element wyposażenia kuchni jest zdecydowanie funkcjonalny i pomaga utrzymać porządek. Wkład chroni nie tylko sztućce ale także dno szuflady. Ostre przedmioty nie będą już go rysować ani wypaczać. Dodatkowo ciężar na wkładzie można rozłożyć równomiernie, przez co unikniesz zarwanych szuflad. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze białym, który pasuje do większości wnętrz, nie tylko szuflad.

    • Estetyczny wygląd
    • Pomaga zachować porządek
    • Odporny na zarysowania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCooke & Lewis
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901912801134