icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Nawilżacze powietrza

Strona główna

Strzałka w prawo

Wentylacja i klimatyzacja

Strzałka w prawo

Nawilżacze powietrza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład zapasowy Metrox nr 1310
Strzałka w prawo

Wkład zapasowy Metrox nr 1310

11,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Zyskaj 100 zł na kolejne zakupy za każdy wydany 1000 zł na instalacje hydrauliczne i ogrzewanie

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkład z bibuły filtracyjnej jest elementem zapasowym nawilżacza powietrza. Jego zastosowanie zwiększa wydajność parowania. Dzięki wkładowi, który został wykonany ze specjalnego materiału o kapilarnej strukturze, nawilżacz wydziela więcej pary. Pomaga w ten sposób osiągnąć optymalny dla zdrowia i dobrego samopoczucia poziom wilgotności w pomieszczeniu.

  Cechy i zalety

  Wkład filtracyjny jest produktem, który możesz wykorzystać do uzdatniania powietrza w różnych pomieszczeniach. Jest elementem plastikowego nawilżacza – usprawnia jego działanie i zwiększa ilość wydostającej się z urządzenia pary. Wykonany został ze specjalnej bibuły filtracyjnej, która wykazuje właściwości kapilarne, dzięki czemu wydajność nawilżacza znacznie się zwiększa – jego zastosowanie pomoże Ci szybko osiągnąć właściwą wilgotność powietrza w danym pomieszczeniu. Tego typu wkład zapasowy jest najbardziej przydatny zimą, gdy trwa sezon grzewczy – wtedy powietrze w mieszkaniach i biurach jest przesuszone. Jego obecność w nawilżaczu gwarantuje Ci dużą wydajność parowania, którą w łatwy sposób podtrzymasz, uzupełniając jedynie codziennie stan wody w zbiorniku urządzenia.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu4
   Typ opakowaniakpl.
   MarkaMetrox
   SkładBibuła
   Kod produktu4000603113103