Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka 30 x 35 mm mosiądz

Wkładka 30 x 35 mm mosiądz

19,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkładka bębenkowa to element, który montuje się w zamku drzwi wejściowych. Docenią go szczególnie osoby, dla których ważna jest wygoda i funkcjonalność produktów. Stanowi skuteczny rodzaj zabezpieczenia przed intruzami. Wkładka wykonana została z solidnego mosiądzu, czyli materiału cechującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  Czy podczas pobytu na wakacjach zdarza Ci się zadręczać myślami o tym, że ktoś obcy dostanie się do Twojego domu, zabierając wartościowe przedmioty? Aby uniknąć takich zmartwień i w spokoju cieszyć się urlopem, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie Twoich drzwi wejściowych. Doskonale sprawdzi się w tym celu wkładka do zamka, której instalacja nie sprawia trudności. Wystarczy, że posiadasz w domu odpowiednie do tego narzędzia. Możesz także skorzystać z usług profesjonalistów, którzy specjalizują się w tego typu montażach. Wkładka wykonana została z materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz zniekształcenia, co w dużej mierze odpowiada za jej skuteczność. W zestawie znajdują się 3 pary kluczy, które zawsze możesz nosić przy sobie, ograniczając tym samym dostęp do Twojego domu osobom trzecim. W naszej ofercie znajdziesz też inne elementy przeznaczone do montowania na drzwiach. Sprawdź!

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaUnbranded
   Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
   ProfilEuro
   KolorMosiądz
   MateriałMosiądz
   Kod produktu3663602835899