Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka do drzwi chińskich 32 x 43 mm

Wkładka do drzwi chińskich 32 x 43 mm

28,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka stanowi element, który przeznaczony jest do montażu w drzwiach chińskich. To idealny sposób zabezpieczenia Twojego domu lub mieszkania przed włamaniem. Zastosowanie elementu dodatkowo zwiększa Twoje poczucie prywatności podczas odpoczynku. Konstrukcja została wykonana z odpornego na uszkodzenia mechaniczne mosiądzu.

   Cechy i zalety

    Podczas wykańczania mieszkania często zdarza się, że lokator zapomina o ważnym szczególe, jakim jest zabezpieczenie drzwi wejściowych. Aby uniknąć przykrego doświadczenia z ewentualnym włamaniem, warto zaopatrzyć zamek w specjalną wkładkę. Instalacja akcesorium nie sprawia trudności, ale jeśli nie posiadasz żadnych narzędzi, które mogą Ci w tym pomóc, skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy na co dzień wykonują takie usługi. Wkładka została wykonana z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału, jakim jest mosiądz. Dodatkowo posiada estetyczny wygląd i idealnie dopasuje się do Twoich drzwi. W naszej ofercie znajdziesz też inne elementy oraz akcesoria zabezpieczające wejścia do prywatnych pomieszczeń, które spełnią Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
     MarkaUnbranded
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     ProfilEuro
     MateriałMosiądz
     Kod produktu3663602835905