icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo

Wkładka Smith & Locke 26 x 26 mm mosiądz

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 26 x 26 mm mosiądz
32,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wkładka bębenkowa znajduje idealne zastosowanie w każdym domu lub mieszkaniu. To doskonały rodzaj zabezpieczenia, które chroni Twoje lokum przed intruzami oraz zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności. Wykonana z mosiądzu charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co jest jej dodatkowym atutem.

  Cechy i zalety

  Jeśli w Twoim domu lub mieszaniu znajduje się gabinet, w którym przechowujesz ważne dokumenty, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie drzwi wejściowych do tego pomieszczenia. Wkładka bębenkowa do zamka to w tym przypadku idealne rozwiązanie, zapewniające maksymalną ochronę Twoich akt, które mogą zawierać poufne informacje oraz osobiste dane. Element wykonany został z mosiądzu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Do zestawu z wkładką dołączone są 3 pary kluczy, które zawsze możesz mieć przy sobie, ograniczając tym samym dostęp do pomieszczenia osobom trzecim. Produkt cechuje się estetycznym wyglądem, dzięki czemu dopasuje się do dowolnego koloru drzwi. W naszym asortymencie znajdziesz też inne elementy zabezpieczające, takie jak np. kłódki, sejfy czy kasetki, które z powodzeniem sprawdzą się w Twoim gospodarstwie domowym.

   Specyfikacja techniczna

   Typ produktuWkładka bębenkowa dwustronna
   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSmith & Locke
   Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
   ProfilEuro
   KolorMosiądz
   MateriałMosiądz
   Kod produktu3663602835943