Zobacz więcej Wkładki standardowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Zamki i wkładki

Strzałka w prawo

Wkładki standardowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkładka Smith & Locke 26 x 26 mm nikiel

Wkładka Smith & Locke 26 x 26 mm nikiel

30
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wkładka do zamka to element odpowiadający za bezpieczeństwo zarówno mieszkańców domu, jak i przechowywanych w nim przedmiotów oraz wartościowych sprzętów. Może być także montowana na drzwiach wejściowych do warsztatu, garażu lub biura. Wykonana została z mosiądzu odpornego na korozję, zniekształcenia i złe warunki atmosferyczne.

   Cechy i zalety

    Czy zdarzyło Ci się zauważyć, że ktoś próbował majstrować przy Twoim zamku w drzwiach, uszkadzając go przy tym? Aby więcej nie dopuścić do takich sytuacji, koniecznie zadbaj o dodatkowe zabezpieczenie, dzięki któremu unikniesz takich sytuacji. Wkładka bębenkowa doskonale sprawdzi się w tej roli, chroniąc wejścia do zamkniętych pomieszczeń w Twoim gospodarstwie domowym. Mosiężna konstrukcja cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zniekształcenia, zapewniając Tobie i pozostałym mieszkańcom maksymalne poczucie prywatności, a także bezpieczeństwa. Element pokryty niklem wygląda estetycznie, w związku z czym będzie się idealnie komponował z dowolnym kolorem drzwi. W naszej ofercie znajdziesz też inne wkładki do zamków o różnych funkcjach, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałMosiądz
     KolorNikiel
     MarkaSmith & Locke
     Mechanizm ryglującyBębenek z bolcami
     Odpowiedni typ zastosowaniaDrzwi
     Kod produktu3663602836087